nokia 5232 cep-burada bir sey dokunulmaz.

Tüketici her zaman bazi nesne ya da alternatifleri sayisi almak için daha az seçenekleri bulmak ister sayilamayan vardir karisti edilmistir. Daha az alternatif durumunda, o / o, karar fiyat araliginda en iyi özelliklerini alma beklentileri yasiyor sinirsiz seçeneklerden birini seçmek disari gelince, karisiklik kötü gider ise. Ama akilli tüketiciler bahsediyoruz, sadece en iyi marka chossing ile sinirlidir kendi seçenekleri olun. Biz mobil endüstrisi hakkinda konusmak, Nokia çünkü markanin amiral gemisi altinda öngörülen her cep telefonu uzun süreli ve kaba ve sert tutum en güvenilir markasi olmustur.

Nokia 5232 boyutlari cep kolay oldugu ortaya çevirmek ile, tasimak ve tutmak en iyi görünümlü dokunmatik telefon biridir. Bu telefonun yükseklik, genislik ve kalinligi 115 gram kitle agirligi coresspondingly birlikte 51.7mm ve 15.5mm, 111mm çapinda tutulur ise TFT tam, duyarli ekran dokunmatik yeterince genis tasiyan telefon tasarlanmis çikolata var.

Yeni Nokia 5232 yakinlastirma seçenegi sunan 1600×1200 piksel yüksek çözünürlükte fotograf çekebiliyor kadar muhtesem bir direnç 2.0 mega piksel kamera ile donatilmis olarak geliyor. Ayrica bunu da oldukça etkileyici netlikte, kamera ile de video çekebilirsiniz. Telefon Symbian 9.3 isletim sistemi ile önceden yüklü olarak ve, böylece telefon tarafindan sunulan grafik netlik ve yürütme performansi üzerinde Güvenebileceginiz. Artik GPRS ile desteklenen ve WAP tarayicisi insa edilen hizli e-posta ve diger internet etkin uygulamalar keyfini Nokia 5233 satin alan. Nokia 5233 veri aktarimi için ise bilgisayar ve diger desteklenen cihazlar arasinda hizli veri alisverisi hizi sunan Bluetooth 2.0 ile equipeed gelir.

Öncesinde ayni fiyat araliginda ve segmentinde mevcut telefonlarin diger daha da duruyor bir faktör daha uzun ömürlü pil yedekleme, yeni Nokia 5232 maksimum konusma süresi pil proffers standart Li-Ion 1320 mAh batarya ile güç geliyor bekleme 438 saat boyunca 7 saat yedekleme, böylece bunu sarj etmek için bir yer bulmak degil nerede halindeyken veya uzak yerde olsa bile tekrar tekrar sarj hakkinda rahatsiz almak zorunda kalmazsiniz. \

Nokia 5232 insa veya sözde telefon hafizasi microSD kart ile 8 GB’a kadar harici bellek genisletmek için izin verilir diger seyler saklamak için ise pratik rehber rehber ve mesajlar çok sayida depolamak için yeterli genis bir var.

Hemen hemen her zaman üst seviye cep telefonlari gördügünüz standart özellikler sunabilir bazi düsük fiyatli henüz tüm gelismis cep telefonu satin planliyorsaniz, bu sizin için ideal bir seçenek olabilir bu yüzden.