nokia n78 istenen özellikleri bir cep telefonu.

Bu bir marka bir kullanici kendi cep telefonu sahip olmak istiyor içine her seyi oldugu gibi Nokia cep kesinlikle kendi adini taninirlar. Bu tüm dünyada cep telefonlarinin en büyük üreticilerinden biridir. Diger markalar ile karsilastirildiginda, Nokia’nin dünya çapinda hazirlanmis ve dünya çapinda cihazlar ile taninir. Her zaman üst düzey özellikleri ve özellikleri ile en son cep telefonu üreten. En Nokia telefonlari hakkinda konustuk biri Nokia N78 oldugunu. Bize bu telefonda yakin fikir atalim.

Nokia N78 tarzi vardir ve muhtesem bir zarif görünüm ve çerçeveleme gelir bir 3G akilli telefon. Cep telefonu düzgün yuvarlak kenarli ve düzgün somut kaplama ile birlikte gelir saglam bir parlak bar tasarima sahiptir. Çerçeveleme kullanicilarinin siyah, kahverengi ve beyaz renk ekili olan yakisikli arkasindaki renkli bölümü seçmenize olanak verir üç degisik renkte geliyor. Nokia N78 gerçekten arzu yakisikli ve kompakt ve küçük bar tipi tus takimi düzeni saglayan bir sik tasarimi kendi tuslari ayarlar son derece sik tus takimi ile birlikte gelen bir 3G Akilli telefon olarak da bilinir.

Bu telefonun 2,4 inç QVGA ekran 240 x 320 piksel ekran çözünürlügü ile birlikte net bir görüntüleme araci saglar ve görmek için onun kullanim için 16 milyon renk görüntüler.

Nokia N78 cep telefonu en USP sadece kendi kamera özellikleri yatiyor. Bu yirmi üç degisik kamera özellikleri vardir. O kullanimi oldukça kolaydir ve olanaklar sadece sinirsiz onun kamera kullanir Bir kullanici mutlu hissedeceksiniz. 3.2 mega piksel dijital kamera tüm ilgili ve gelismis özellikleri, seçenekleri ve kullanici cep telefonundan arzu ne olabilir ayarlari ile birlikte gelir. Yüksek performansli kamera Carl Zeiss optik ve Tessar objektif, açik ve odaklanmis atis yakalama kolaylastirmak için geliyor. Bir kullanici bile bir yakin çekim ayari, manzara, kullanici, gece ve gece portre seçenegi dahil fotograf ayarlarini degistirebilirsiniz. Resim renk tonu ve telefonun beyaz dengesi de en kaliteli bitirmek kazanmak için ayarlanabilir. Bu telefonun 3.2 mega piksel kamera otomatik odaklama özelligi, otomatik pozlama, 20x dijital zoom ve LED tipi flas fonksiyonu ile birlikte geliyor. Bu cep telefonu kullanicilarin fotograf depolamak ve paylasmak farkli mesajlasma seçenekleri ile ve hatta web üzerinde bir blog gönderebilirsiniz olabilir.

Bu telefon bir baska çekici özelligi oyun seçenekleri üç benzersiz türleri olmasidir, onlar-Java oyunlari, gömülü oyunlar ve baska bir seçenek indirilebilir oyunlar (kullanici herhangi bir kaynaktan oyunlari indirebilirsiniz hangi bir seçenek) denir. Sadece 101.8 gram ve boyutlari 113 x 49 x 15,1 mm agirligindadir. Bu bu özel cep telefonu tercih istediginiz bir sik programi tabanli cep telefonu için bir göz olan bir mobil kullanici için Nokia N78 gerçekten aci özellikleridir.