nokia x6 etkileyici bir eglence cihazi

Cep telefonu devi Nokia X6 etkileyici eglence özelliklerini bir zenginlik kullanmistir. 2009 yili Aralik ayinda piyasaya çiktigindan beri, bu çekici yakisikli popüler bir telefon oldugu kanitlanmistir. Onun eglence özellikleri dahili hafiza bir kuyruklu 32 GB, diger etkileyici özellikleri bir dizi ile birlikte çok yönlü bir dahili medya oynatici içerir.

Nokia X6 360x 640 piksel piksel düzen içinde 16 milyon renge kadar görüntülemek için yetenegi ile 3.2 inç TFT kapasitif dokunmatik ekran bulunuyor. Bu kullanici arayüzü mükemmel görüntü kalitesi sunuyor, fotograf ve videolar. Bir ivme sensörü ekran video dosyalari görüntülemek için idealdir yatay ve dikey formlarda hem de görülebilmesini saglayan bir otomatik döndürme islevi sunan insa edilmistir.

Bes mega piksel dijital kamera, Nokia X6 spec listesinde yer almaktadir. Bu bir piksel çözünürlük 2592x 1944 piksel fotograf sayesinde mükemmel kalite saglar. Kullanicilar, Otofokus ve çift led flas gibi görüntü gelistirme özellikleri bir dizi ile, Carl Zeiss optik destekli kamera yapi kalitesi hakkinda hiçbir süphe kalir. Popüler geo-tagging tesisi de otomatik olarak fotograf GPS sayesinde çekildigi de konumunu kaydeder da dahil edilmistir. VGA kalitesinde video da saniyede 15 kare QCIF kalitesinde ikinci video kaydi ile birlikte saniyede 30 kare fotograf makinesiyle çekilmis olabilir.

Özellikleri ve uygulamalari çok yönlü bir liste kullanicilarin bir dizi için etkili günlük islevsellik ve itiraz saglar. Çok yönlü dahili medya oynatici, stereo FM radyo çalar iken hem müzik ve video dosyalari ve önceden yüklenmis oyunlari bir dizi (indirilebilir oyunlar bir kütüphane erisimi ile birlikte) ek eglence özellikleri saglayan birçok farkli formatlarini destekler. Bir fotograf editörü, sesli komut / dial ve kullanisli bir ajanda etkili verimlilik uygulamalari saglar.

Nokia X6 kesinlikle 111x 51x 13.8 mm boyutlarinda bir cep dostu yakisikli oldugunu. Onun ince profili ve 122 gram hafif bu hareket tutmak ve kullanimi rahat bir telefon yapar. Nokia X6 görünümü dokunmatik ekran hakim derli toplu bir fasya ile fütüristik ve minimalist olarak tarif edilebilir.

Nokia X6 optimum düzeyde Internet ve hücresel aglara bagli tutmak için farkli baglanti özellikleri bir dizi uygulamaktadir. 3G kapsamindaki alanlarda, Internet erisimi saniyede 3.6 mega bayt varan hizlarda saglanmaktadir. Bir sinyal bir kablosuz internet yönlendirici algilandiginda Daha hizli bir Internet baglantisi, ancak elde edilebilir. Bu gelismis bir tarama deneyimi sunmak için sinyalleri kullanir Wi-Fi teknolojisi dahil sayesinde. Bluetooth ve mikro USB baglantilari kullanicilar diger uyumlu donanim cihazlara baglanmasina izin iken GPRS ve EDGE hem de sinif 32 sürümleri hücresel aglar için baglanti saglar.

Belirtildigi gibi, dahili depolama 32 GB gibi bu kadar dahili depolama ile müzik parçalari, video klipler ve fotograflar vb gibi verileri agirlayacak tarafindan saglanan, böyle bir mikro SD kart yuvasi gibi genisletilebilir hafiza için gerek yoktur.

Sik stil ile birlikte sadece sira verimlilik için eglence açisindan özellikleri, zenginligi sayesinde, Nokia X6 popüler bir cep telefonu oldugunu görmek kolaydir.