pahali iPhone için ücretsiz telefon alternatifler

iPhone popüler ve “Dokunmatik Ekran Telefon” olarak bilinen telefonlarda bir trend basladi. Fonksiyonlari ve görünüm gibi fantezi James Bond, herkes bu telefon için deli bu kadar çekici ve seksi vardir. Kitlelerin bir isterken, herkes bir göze ya da en azindan simdiye kadar yapamadim olabilir. Ben belki iPhone fiyat asagi gidecegini ve ama su anda ne daha iyi oldugunu telefonu üreticileri cep telefonu hissi kendi sürümleri ile geliyor ki kader gün beklemek olacagini düsünmüs olabilir eminim.

Bu rekabet dokunmatik ekran telefon üreticileri LG, Samsung ve hatta kablosuz tasiyici Sprint içerir. Bir sahte iPhone fikri alay olsa da, bu telefonlari aslinda bazi agir islevleri yürütmek ve iPhone sunmak edemiyor bazi ekstra Perks ekledik. Böyle bir dikmek batarya. Bir iPhone ile bir pil sadece Apple kendileri ile degistirilebilir. Rakip dokunmatik ekran telefonun pilleri üreticinin yardimi olmadan degistirilmesi ve kaldirilabilir. Bu ben açiklamak gerekmez düsünüyorum açik faydalari vardir.

Pil disinda baska ne var Apple iPhone üzerinde kaldiraç olabilir? Peki Bluetooth stereo hakkinda nasil etkin oldugunu? LG Vu, LG Voyager, HTC Touch, Samsung Glyde ve LG her seyi Dare ise iPhone bu özelligi yoktur. Sürüs ve biletli veya para cezasi olmasa da Kaliforniya’da gibi birçok yasalara Bu demektir ki, eller serbest konusma mesgul olabilir.

IPhone üzerinden diger faydalari fotograf / video mesajlasma, sesli arama, hafiza karti yuvasi, kadar 2.4 mbps kadar veri hizlari, ve tabii ki tüketici favori dahil … tasiyici seçimler. Artik dokunmatik ekran telefon teknolojisi sadece bir kablosuz tasiyici esir oldugunu.

Diger telefonlar tüm güncel iPhone sahip oldugu bir özellik eksikligi ve bu bellektir. Rekabet 8GB’a kadar övünme etmese de iPhone 8GB baslar ve 16 GB genisletilebilir. Taleplerini bagli olarak bir iPhone tam olarak hala ariyor ve belki de bu okuma oturumun sonunda ne olabilir.

Geri kalani hala okumak için, burada yeni dokunmatik ekranli telefonlar tüm bu haberler heyecan verici bir parçasidir. Hazir? Bu telefonlarin çogu 2 yillik sözlesme ile ücretsiz olarak sunuluyor. Zaten bir cep telefonu olanlar için, tüm anlasma nasil çalistigini biliyorum. Yeni olanlar için, çevrimiçi çalisan ve ücretsiz bir telefon almadan önce kullanmak isteyebilirsiniz birkaç ipucu olabilir.

Bir ucu arama planlari anlamaktir. Bazi planlar küçük baski olabilir ve sizin bu konuda ücretsiz bir dokunmatik ekran telefon veya herhangi bir cep telefonu için kayit önce haberdar olmak isteyeceksiniz küçük baski oldugunu. Eger dakikada plan üzerinde herhangi bir fazla mesai ücretleri ile ilgili ücretleri anlamak emin olun, bu ücretler çok riskli olabilir ve bir hantal dakika plani ile gitmek için uzun vadede daha mantikli olabilir.

Planin herhangi varsa dolasim ücretleri anlamak ve bu tür telefonunuzdan Internet gibi veri hizmetlerini kullanmak, özellikle de iyi bir kapsama alani oldugundan emin olun. Kesinlikle yerel dolasim alanlari dijital eklerseniz bir arastirma gerekir mobil veri iletisim güveniyor eger öyleyse çok dolasim alanlari sadece, hem de analog hizmetleri sunuyoruz.
Sizin dakika kullanim degerlendirmesinde gerçekçi olun. Birçok kisi daha az aslinda yapmak daha konusacagiz kendilerini ikna etmeye çalisin. Bu dakika bakmak degil saat gerçek bir numara almak için 60 ile dakika bölmek degil önemlidir. Bu birçok tüketici daha iyi bir cep telefonu plani satin aliyor kullanim gerçek miktari kavramak yardimci olabilir.

Son bir ucu veri (Internet) planlamaktadir. Dokunmatik ekran telefonlari veri hizmetlerine erisim varsa bir akilli telefon en iyi sekilde ancak medya islevsellik için çok uygundur. Bu telefonlarin çogu bu Internet içeren bir planina bakmak mantikli böylece internet kullanimi için yapilmistir. Internet bir çok evden ise, Internet emin için plani olmasini istediginiz bir sey olacak hem de böylece hareket halindeyken olanlara faydalidir çok güzel özelliklere sahip.

Kisacasi, telefonun kendisi için yüksek bir bedel ödemeden bir iPhone yakindan karsilastirir ücretsiz bir telefon alabilirsiniz. Planlari bir fiyat ile gelebilir, ancak o zaman bir AT & T plani için sadece kadar ödeme bekliyorlar olabilir ve simdi simdi kadar ödemeden yeni sik teknolojileri tadini çikarmak için uygun bir zamandir tasiyicilarin daha fazla seçenek var.