sanyo cep telefonu özellikleri

Bu esnek mobil hizmet iletisim kurmak için daha fazla yol verir – bu internette bilgi bulmak için olsun, ekibinizin, bir arkadasi için bir kisa mesaj göndermek telefonda proje yöneticisi konusmak, ya da telsiz. Bu parmaklarinizin ucunda tamam.

Tamir bir cep telefonu gerçeklestirmek için gerçekten yogun ve sikici olabilir Baslarken! Bazi profesyonel egitimli olmasi ve cep telefonu tamir deneyime sahip, ancak talep servis ücreti bir korkunç olacaktir olabilir.

Yatay moduna Sanyo çevirmek ise, telefon LG env Dokunmatik gibi birçok cep telefonu bir isaret alir göreceksiniz. Bu yakisikli 3.7 inç ve 4.3 gram agirlik ölçer ve backligting kapali oldugunda görünmez benzersiz bir dis parlaklik-thru tus takimi ve OLED ekran ile sik bir tasarima sahiptir.

Bu berrak, ve okunmasi kolay güzel bir büyük ekrana sahip. Bu kadar küçük bir telefon bir LCD ekran bu boyutu almak gerçek bir ismarliyorum. Iç duvar kagidi da hos bir dokunus ekleyerek dis görülür. Bu yeni büyük ekran önceki modellerden müthis bir gelisme oldugunu söyleyebiliriz.

Biz zaman konuda yaparken, bu yakisikli üç kadar sürecek son derece güçlü bir pil ve konusma süresi bir buçuk saat vardir. Fantastik bir hoparlör telefon ve bluetooth özellikleri ile birlestirin ve uzun konferans görüsmeleri için mükemmel bir telefon var.

Ebeveynler için harika bir telefon, telefon çocuklar konusmak kim sinirlayabilir ebeveyn kontrolü kilitlere de sahiptir. Ebeveynler sadece telefon rehberi kayitlari için aranmasini, hem de sesli aramalari erisim yetenegi, hazir baglanti ve Sprint PCS Vizyon kilitlemek veya kilidini açabilir.

Telefon ayrica toz, sok ve titresim için Askeri Standart 810F yapisir. Is sahipleri için mükemmel, sirketler telefonunda kayitli önceden belirlenmis gelen ve giden telefon numaralarina kullanimini sinirlayabilir. Sprint Vizyon ve Sprint Hazir Baglanti da sinirli veya tamamen kilitli olabilir.

Bu hücresel telefon ayni zamanda bir çok aile dostu cep telefonu. Ebeveynler telefon listelenen sadece kisilere gelen ve giden aramalari hem de kisitlayabilirsiniz ve ayni zamanda kilit ve sesli görüsme ve web erisimi kilidini açabilir. Ailelerin yararlanabilirsiniz diger bir özelligi ebeveynlerin telefon ya da web sevdiklerinize bulmak saglayacak Sprint istege bagli GPS hizmetidir.

Katana DLX kullanicilarin sundugu ileri teknoloji 4GB’a kadar tutabilecek bir microSD bellek içerir. Tek bir dokunusla, kullanici kendi kisisel e-posta hesaplarina erisebilirsiniz, yani sira çok sayida farkli anlik mesajlasma programlari üzerinden arkadaslarinizla ve ailenizle iletisim halinde tutmak. Hatta müzik çalar, ya stereo Bluetooth üzerinden MP3/AAC/AAC + dosyalari.

Bir fark Sanyo Katana cep telefonu ile ilgili ilk sey, etkileyici sik tasarim. Mavi Safir, Mystic Siyah, Kiraz Çiçegi Pembe ve Polar Beyaz: en sik telefonlardan biri hiç, dört renk gelir. Seçim için bu kadar çok seçenek ile kullanicilar bir en iyi sekilde uygun renk ve herhangi bir arkadas ya da tanidik ayni telefon sansini hiçbiri ince seçebilirsiniz.

Bir endüstri fuar, Kriket Bu yilin baslarinda, sonradan görme bölgesel cep telefonu tasiyici kendi no-sözlesme hizmetin bir parçasi olarak akilli telefonlar sunan baslatmak için gittigini açikladi. Bu özellikle yeni bir sey degil, her ikisi de aglarinda Blackberry cep telefonu var Mobil ve Virgin Mobile USA artirin.

Bu cep telefonu özellikleri bu kadar dolu oldugunu, sadece siz de üzerinde arama yapabilirsiniz unutmak olabilir! Tüm mesajlasma hizmetleri standart olarak dahildir, SMS, MMS, e-posta ve çesitli aninda mesajlasma hizmetleri. Ayrica Sprint PCS video mesajlasma yararlanabilirsiniz.

Noel gerçekten müsteri bir cep telefonu almak için mükemmel bir zaman. Noel cep telefonu ile heyecan verici teklifi bol gelir. Vodafone, Orange, T-Mobile, 3 mobil, O2 ve Virgin aglari gibi Birlesik Krallik’in sebeke servis saglayicilari cep telefonu satin iyi cep telefonu firsatlar saglayabilir.