sinirsiz veri size yakin bir iphone geliyor plani oldugunu

Simdi Verizon Apple’in çok popüler cep akilli telefon cihazi, iPhone satis baslayacak duyurdu, Verizon ve AT & T arasindaki rekabet isinmaya kesindir. IPhone üzerinde AT & T’nin tekel etkili 10 Subat 2011 tarihinde üzerinde olmak, pek çok istekli beklentiyle ariyoruz iPhone pazarin müsterilerinin kalpleri ve zihinleri, için gerçekten önemli rekabet görmek için kesin. Hareket yaygin iPhone pazari için bir sonraki büyük adim olarak kabul edilir.

Verizon CDMA agi araciligiyla büyük ölçüde gelistirilmis hizmet beklenen imkani ve 5 diger Wi-Fi cihaza kadar baglanti yetenegi dahil olmak üzere heyecan verici yeni özellikler, getirerek pazara son derece güçlü bir giris planliyor. En heyecan verici bir olasilik, ancak, Verizon iPhone müsterilerine sinirsiz veri plani sunmayi planladigi bildirilmektedir olabilir. Wall Street Journal’da 9 Ocak’ta bildirildigi gibi, Verizon agresif sinirsiz veri plani iterek, sallanan pazara gelmek için planlama olabilir. Bu da biraz daha az pahali olabilir ama agir, sapkali olan AT & T’nin veri planlari ile güçlü bir kontrast olacaktir.

Verizon zaten müsterilerine sinirsiz veri planlari sunan umutlari içine cesaret vardir. 2008 Nisan ayinda baslayan sirket seçilen akilli telefonlar kullanarak müsterilerine bu planlari sunmaya basladi. Planlari bu tür tüketiciler ile çok popüler oldugu kanitlanmis ve anketler akilli telefon kullanicilari bir seçim verildiginde planlarinin bu tür teklif güvenlik agi seçmek egilimi göstermistir. Endüstri analistleri bu birçok iPhone kullanicilari için çok popüler ve arzu edilen bir seçenek olabilecegini kabul ediyorum.

Ragmen bazi önerilen gibi bu, riskli bir strateji olabilir. Planlari bu tür talebi Verizon CDMA agi, tahmin birçok onlar beklenen çekici seçim disinda hile duygu tüketiciler birakarak, hayata asla bu gelismis hizmet korkutur eger. Bu senaryo Ancak, Verizon çekmek için bekleyebilirsiniz müsteri sayisi projelendirme hakkinda biraz gerçekçi olmayan iyimser olabilir. Verizon ne Apple ne bu olasiligi endise gibi görünüyor ve her iki sirketin bu hareket de son derece yararli olacagi kesin gibi görünüyor.

Bir müsteri en fazla 5 gigabayt olusturursa Tüketiciler sinirsiz plani için belirlenen özel bir kap varken 3G ve 4G mobil genisbant hizmetlerine erisim için veri planlari sapkali devam, ve o, ancak, farkinda olmalidir, Verizon protesto olabilir bant genisligi degerinde. Bu, yine de, eger adi yürürlükte bulunan bir kap olarak kabul edilebilir. Ancak, 5 gigabayt hala AT & T’nin en cömert plani tarafindan belirlenen iki katindan daha fazla kap ve hala seçenekleri biraz daha fazla esneklik arayanlar için bir ikna olarak hizmet etmelidir.

Subat ayinda, rekabet yüksek vitese gidecek ve biz hepsini disari çalis tam olarak nasil görmek mümkün olacak. Piyasada yeni rekabet iPhone meraklilari için bir nimet olacagi kesindir, ve Apple da tüm yeni dikkat yararlanmak baglidir. Bu gibi görünüyor hemen herkes için olumlu bir gelisme olacaktir.

Verizon iPhone teklifler için asagidaki bizim Yazarin kutusu bakin ve Verizon müsterilerine sundugu diger heyecan verici haber