sms zamanlama ile bir randevu kaçirmayin

SMS Planlama birçok amaç için çok iyi olabilir. Her zaman sevdiklerinize dogum günleri veya yildönümleri ya da önemli günlerde unutmak için belaya edenler için bir nimet oldugunu. SMS zamanlama için bir diger çok iyi bir neden isletme bulunmaktadir. Düzenli iletisim müsterileri ile iyi bir iliski sürdürmek için basarili is çok önemli bir yönüdür. Önemli etkinlikleri düzenli olarak müsterileri ile planlanan iletisim müsteri sadakatini artirmak için çok iyi bir firsattir. Eger düzenli müsterilerine satis olaylarin planlanan SMS ve promosyon kampanyalari gönderebilirsiniz. SMS zamanlayici bu, küçük, orta veya büyük bir is olsa bile is kurma çok iyi yardimci olabilir. Modern iletisim çaginda, bir kendi maksimum fayda için sonuna kadar teknoloji kullanmak gerekir. Eger bu firsati yararlanarak degilseniz, ve sizden uzaga müsterilerinize yem olacak digerleri oldugunu hatirlamak zorunda.

SMS ya da kisa Mesaj Servisi sizin arkadaslariniz ve ailenizle veya müsterileri veya çalisanlari veya potansiyel müsterilere bagli tutmak için harika bir yoldur. Onlari promosyon teklifleri veya bir ürün odakli is ise yeni hisse senedi gelip bildirmek için müsterilerinize günlük, haftalik kisa mesaj gönderebilirsiniz. Hatta özel ve sadik müsteriler için ya da dogum günleri veya yildönümleri gibi kendi özel günlerde onlari promosyon indirim kuponlari gönderebilirsiniz. Eger servis is iseniz, sik araliklarla proje ilerlemesini bildirmek için SMS zamanlayici yararlanabilirler. SMS aslinda müsteri ya da müsteri her konusmak zorunda kalmadan is gelistirmek için harika bir yoldur. Aramalari belirli zamanlarda can sikici alabilir gibi bile müsteriler SMS yerine aramalari tercih ederim. SMS zamanlama da onlari herhangi bir iptal bildirerek için randevu için hatirlatmalar ve göndermek için çok iyidir. Tele-pazarlama mevcut egilim ve SMS pazarlama rahatsiz edici müsterilerinize olmadan bir adim önde oldugunu. Ayrica siz de ayni anda birden fazla kisiye tek bir metin göndermek için planlayabilirsiniz. Eger insanlar pazarlama yapmak ise yatirim yok gibi isinizi pazarlama para bir çok kaydedebilirsiniz. Bunun yerine, sadece tüm kendiniz bir pazarlama mesaji taslak ve istediginiz gibi herhangi bir gün ya da zaman göndermek için planlayabilirsiniz. Zamanlayici bazilari bile yas, cinsiyet ya da baska bir sey gibi bazi kriterlere göre Mesaji göndermek için kime seçmenize izin verir. Gerçekten akillica yaparsaniz isinizi gelistirmek için SMS zamanlayici yararlanabilirler.

SMS zamanlama süreci de çok kolaydir. Yapmaniz gereken tek sey ‘taslaklar’ klasörüne göndermek ve kaydetmek istediginiz mesaji yazin oldugunu. SMS planlama uygulamasi açin ve SMS göndermek istediginiz tarih, saat girin. Bunu ya da kime göndermek ve islem yapilir seçmek istediginiz Göndermek istediginiz, ya da kriterlere göre kisi seçin!, Iletisim tüm insanlara göndermek istiyorsaniz