Sony Ericsson Aino ve Samsung M8910 Pixon 12, dijital kameralar parlamak aygitlar

Birçok cep telefonlari onlarla entegre yüksek son kameralar sahip dijital kameralar için rekabet verebilir baslatilan edilmektedir. Sony Ericsson Aino ve Samsung M8910 Pixon 12 8,1 mega piksel kamera ve sonraki seviyeye bu rekabet almak sirasiyla 12 mega piksel kamera ile iki cep telefonlari vardir. Telefonlari da genis kullanici popülerlik almak için gelismis özellikleri ile entegre edilmistir.

Farkli cep telefonu üretim sirketleri, yüksek teknoloji ve gelismis özellikleri ile pazarda kaya olabilir ürünler baslatiyoruz. Yüksek kaliteli kamera entegre peynir ekmek gibi cep telefonu satmak için bir egilim haline gelmistir. En son cep telefonlari son özelliklere sahip sarilmis yüksek son kamera saglamak için agir yatirimlar göstermektedir.

tasarim ve kamera

Samsung M8910 Pixon 12 tutan bir akillica zarif stili karsilamak üzere hazirlanmis bir cep telefonuna sahip olmak yapar, sik cep telefonu Sony Ericsson Aino basit ve can ayik cep telefonu ise bir prezentabl cihaz yapmak için bitirme bir iyi vardir herhangi bir kullanici ile gitmek. Kullanicilarin bir dijital fotograf makinesi tasima özgürlügü vermek için M8910 modeli 12 megapiksel dahili kamera kesinlikle çalisir. Kamera Aino modeli böylece bir Pixon 12 ile daha iyi fotograf çekmek için 3264×2448 çözünürlüge sahip 8.1 megapiksel kameraya sahip ise gerçek hayatta resim vermek için 4000×3000 piksel çözünürlügü destekler.

ekran

Sony Ericsson Aino ve Samsung M8910 Pixon 12 cep telefonu hem uygun kullanicilara yüksek kaliteli ekran sahip hem canli video olarak kaydedilir izleyin. Bir de Samsung M8910 Pixon 12 bu tesis ile birlikte degil iken Sony Ericssion Aino ivme varliginda farkli açilardan ile enstantane görebilirsiniz. Aino 240 x 432 piksel ve 16 milyon renk çözünürlüge sahip 3.0 inç TFT kapasitif dokunmatik ekran bulunuyor ise 16 milyon canli renkler ve bir Pixon 12 daha iyi görüntüleyebilirsiniz 480 x 800 piksel çözünürlügü destekleyen 3.1 inç genis AMOLED dokunmatik ekrana sahip.

veri

Biz internet baglanmak için cihazlarin hem de 3G islevi bulmak gibi, ikilinin 7.2 mbps az ya da çok benzer baglanti hizi var. Wi-Fi internet baglantisi ve hizini artirmak için her ikisi de dahil edilmistir. Wi-Fi sayesinde bir nedenle kullanicilar için is daha kolay hale, kolayca aga bagli alabilirsiniz.

Geri Eglence ve Pil

Cep telefonlari her ikisi de dogru ses dinleme deneyimi sunmak için müzik dosyasi formatlarini genis destekleyebilir yetkili oyuncu ile saglanmistir. TV-out tesisi Samsung M8910 Pixon 12 ve Sony Aino saglanan olsa da böyle bir özelligi yoktur. Kendi sirketlerinden ifade olarak gadgetes Her ikisi de çok uzun pil ömrü var. Böylece Sony Ericsson Aino vs Samsung M8910 Pixon 12 için süslemek yürüten, biz telefonlarinin hem onlari destekleyen pek çok özellik ile kullanicilar arasinda yildiz oldugunu bulabilirsiniz.