Sony Ericsson C901 yorum

Ayrica Filippa olarak bilinen Sony Ericsson C901, Sony bu yil piyasaya sürmeyi planliyor yeni bir Cyber-Shot cep telefonu. Cep telefonu 5 Mega piksel kamera özellikleri ve diger Sony Cyber-Shot cep telefonu saflarina katildi. Birçok bu cep telefonu iyi sevdim ama biraz pahali Sony Ericsson C902, daha az karmasik sürümü düsünüyor.

Sony Ericsson C901 özellikleri

Sony Ericsson C901 onboard gelir Kamera birçok özellige sahiptir ve cep telefonu dünyanin en yüksek ucunda olarak kabul edilir. Karanlik arka kurtulmak için Xenon flas islevsellige sahiptir, ve de zor bu çekim için odak atomik yardimci olmak için otomatik odaklama ile donatilmis olarak geliyor. Baska temiz araci çok daha kolay arkadas iyi bir çekim ve sevdiklerinize yapmak yüzünü ve Gülümseme algilama islevselligi. Bu ve diger modeller dahil edilmistir kullanisli bir yönü onlari almak hemen sonra mümkün telefonda dogrudan fotograflari düzenlemek için yapar resim düzenleme yazilimidir. Bu kullanicilarin bunlari düzenlemek için masaüstü bilgisayarlara resimleri indirmek zorunda degilsiniz anlamina gelir gerçek bir zaman tasarrufu olabilir. Resimler gitmek için hazir ve bloglar veya siteler yüklenebilir.

Sony Ericsson C901 cografi etiketleme için izin veren bir uydu GPS sistemi vardir. Bu, ya da fotograflari alinmistir nerede kullanicilara yerleri isaretlemek için izin verir. Telefon olmasi gereken yere yardimci olmak için ücretsiz bir uygulama Google Maps islemek için donatilmis olarak geliyor.

Bu model ayni zamanda kullanicinin dinleme keyfi için FM radyo bulunuyor. Bir de Bluetooth iletisim yazilimi ile birlikte geliyor. E-posta ve anlik mesajlasma yetenekleri güzel hareket halindeyken olanlar için entegre edilmistir. Blogunuza veya sitenizi güncellemek için kullanilabilir bir blog uygulamasi vardir. Telefonun bir çift diger temiz özellikleri oynadi ve ayni zamanda You Tube uygulama olabilir hareket kontrollü oyunlari vardir.

Telefon bekleme süresi pil ve 430 saat ile 9,5 saat konusma süresi sunuyor.

Sony Ericsson C901 görünümü

Cep telefonu sik bir tasarima sahiptir ve üç farkli renkte satisa sunulacak: siyah, samimi gümüs ve degerli seftali. Telefonda ekran 2.2 inç ve çizilmeye karsi dayanikli malzemeden imal edilmistir. Ekran da kamera kullanimdayken için uygun büyüklükte vizör olarak hizmet vermektedir. Fonksiyon tuslari ve tus takimi tüm kolay erisim için telefonun bir tarafinda birlikte yer almaktadir.

Telefonun boyutlari bir 13mm kalinliginda 4.1 x 1.8 x 0.5 inç. 107 g agirliginda. etrafinda tasimak için büyük bir kamerali cep telefonu istemiyorum insanlar için uygun bir hafif modeldir.

Bazen Nisan ayinda Sony tarafindan yayimlanan için Sony Ericsson C901 planlaniyor. Bu büyük cep telefonu aglari dört ile uyumludur.