Sony Ericsson C902 vs Samsung F480 dökülen kusursuzluk

Mobil pazarda görünümlü esit derecede iyi ve esit fiyatli en son cep telefonlari ile dolu. Müsteri o bunlardan herhangi birini seçmeleri istenmistir ise karisik baglidir. Ama en kisa sürede de piyasaya sürüldü gibi her biri gözleri elma haline telefon varsa.

Sony Ericsson C902 hakkinda konusmak, cep telefonu en son özellikleri ve harika görünüyor mükemmel bir karisimidir. Kaygan ve kompakt telefon çekicilik ve büyü eklemek çok sayida üstün özelliklere sahiptir. Gadget ölçü 108 boyutlari x 49 x 11 mm. Gadget TFT dokunmatik ekran mükemmel bir sekilde bu telefon görünüyor övgü. Telefon bu yüzden kesinlikle izleyicilerden gelen ikinci bir görünüm komutlari oldugunu tasarlanmistir.

Kullanici yapma ve fotograf arama özelligi yardimi ile çagri alma eylemi tadini çikarabilirsiniz. Bu gadget kuyruklu bellek kullanicinin kendi gadget kendi seçtigi tüm seyler kaydetmenize olanak saglar. Bu modern gizmo kullanici kez bizi izlemeye devam edin ve kendi makine en son seyler bosuna izin tüm popüler baglanti seçenekleri ile weaponed edilir. WAP 2.0 kullanici dünya ile her zaman bagli kalmanizi saglar.

Onun hizli renkli ve tatli renkli vücutta zarif Sony Ericsson C902. Kullanici o daha da özellestirebilirsiniz çesitli heyecan verici önceden yüklenmis oyunlar yardimiyla sikinti kendini disari sürücü. Bu gadget sahibinin kendisi görüntü sabitleyici, flas vb Ayrica 8 isikli kamera dokunmatik tuslar gibi özellikleri, FM radyo ile, daha otomatik odaklama gibi çok sayida son kamera özellikleri ile süslenmis, 5 MP kamera ile gerçek dijital fotograf makinesi deneyimi yasayabilirsiniz yapabilirsiniz RDS, resim editörü, organizatör vb havuzda bir afet olun.

Samsung F480 üzerinden geçis, telefon kalabaligin öne yaptiginiz tüm alkisladi özelliklere sahiptir. Bu tamamen aziz cihaz yapar cilali bir gövdeye sahip. Bu bluetooth, GPRS, USB vb gibi tüm önde gelen baglanti seçenekleri ile yüklü sik bir alet

O istedigi zaman herhangi bir kullanici veri paylasimi saglar. SMS, MMS, e-posta ve Aninda Mesajlasma gibi mesajlasma seçenekleri kullanici onlarla olmak gibi hissediyor zaman onun yakin ve sevgili olanlar ile irtibatta kalmak için yardimci olur. WAP 2.0 dünyanin geri kalani ile kullanici baglanir. Telefon kisa sürede de bunu fark olarak seyirciler dikkat çeken bir siyah renkli düz bir gövdeye sahip. 5 MP kamera gerçekten buna kuvvet ekledi. Kamera, kullanicinin kolaylikla hayatinin unutulmaz anlari kaydetmek saglar. Kullanici dostu arayüzü fotograf deneyimi daha da keyifli bir deneyim saglar. Kamera, kullanicinin isine mükemmellik bir tutam ekleyin saglayan tüm günümüze özellikleri ile yüklenir. FM radyo, organizatör, belge görüntüleyici vb, gibi özellikleri kullanicinin çilginligi ve sevgi deger telefon yapar. Bu moda gizmo ses kalitesi gerçekten dinlemeye deger. Müzik çalar böylece kullanici müzik hangisi seklinde olursa olsun duymak izin tüm popüler formatlari destekliyor. Telefonun maliyeti bu gadget için bir daha fazla sürüs faktördür.

Sonunda, bu araçlar her iki basarili kendilerini dogru çok sayida baslari dönüyor ve atmosferden dolayi gelismis özellikleri ve öldürme görünüyor çok kiskanç titresimleri davet ediyoruz. Bunlar piyasada en raflar asagi tüm diger telefonlar itme ve tüm sektörde tartisma meselesi haline gelmektedir.