Sony Ericsson Spiro – müzik özellikleri sunan

Sony’nin Walkman teknolojisi kullanarak, Sony Ericsson Spiro herhangi bir cep telefonu kullanici için eglence saat sonra saat sunuyor ve Facebook ve Twitter uygulamalari, dahili bellek, saglam, sik tasarimi ve uygun bir fiyat etiketi dahil edilmesi ile, bu cep telefonu yapar olaganüstü deger daha fazla.

—- Gerçekler

Onun küçük dis içinde bir yumruk ambalaj, Sony Ericsson Spiro birçok özellikleri ile eglence herhangi bir cep telefonu kullanici bol sunan, cihazlarin Sony Walkman dogrultusunda bir rakip oldugunu: (1) zarif ve görsel uyarici ‘disli’ kisa mesaj arayüzü , kullanicilar özellikle Apple’in iPhone serisi görülen kendi metin mesajlari ve onun arkadaslari,, arasindaki desifre yetenegi saglayan (2) yetenegi ile dahili depolama 5GB dahil 16GB yükseltmek için, bir için sahip olmasi gereken her yerde müzik tutkunlari kablosuz kulaklik ve hoparlör setleri için (3) Bluetooth destegi, izin cep telefonu kullanicilari arabada, ya da spor salonunda, evde, tatilde müzik saat zevk yetenegi, daha fazla (4) FM radyo Bir video seçenegi ile eglence, bugün cep telefonlari çok görülen bir sey, (5) mükemmel bir kamera özelligi, mobil kullanicilar Facebook göndermek için hala arkadas görüntüleri yüksek kalitede alarak veya YouTube’a yüklemek için kisa video klipler alma seçenegi sunan veya Blogger ya da Facebook. Basit bir arayüz sahip olan Sony Ericsson Spiro eglence amaçli degil sadece mükemmel, ama için de kolayligi kullanin. Bazi kullanicilar sadece müzik veya basili dügmeleri az miktarda video ya da Facebook ve Twitter uygulamalari almak istiyorum, ve bu cep telefonu bu sunmaktadir. Onun küçük dis ile birlikte, Spiro uzun özellik listesi için sik ve düzgünlük ekleme ve daha genç bir kitleye hitap, kullanim konforu ve sik bir tasarim sunuyor. Uygulamalar ve özellikler büyük miktarda ile hantal, daha ayrintili telefonlari pahali ve daha fazla sorumluluk gerektiren, genellikle gelismis arayüzü ve is odakli özellikleri beceriksiz genç kullanicilar birakarak olabilir.

Geçmise bakildiginda —-

Geriye dönüp bakildiginda, Sony Ericsson Spiro FM radyo yayinlari, Facebook ve Twitter uygulamalari, özel Walkman özellikleri, yükseltilebilir dahili hafiza ve yüksek kalitede kamera ve video özellikleri, her seylerden zevk saat bir cep telefonu kullanici saglayan, etkili bir eglence cihazi genç bir kitleye bugünün gün ve yas bir cep telefonu arar. Eger herkes memnun etmek için basit ve sik cihaz ariyorsaniz, Sony Ericsson Spiro mükemmel bir seçimdir.