bir sim sadece anlasma ile giderleri geri kesmek

Yasam ve giderleri artan maliyet ile bana insanlarin hayatta nasil merak yapar. Biz kesinlikle biz de geri kesme ve biz son birkaç hafta geçirdim paranin bir kismini telafi emke dikkate almak gerekir artik bitti Noel ve ile para harcamak ne daha bilinçli olmak zorunda. Biz geri kesmek oldugunu ilk seylerden biri de cep telefonlarinda harcamak zaman ve para miktaridir. Sim Sadece daha fazla para için degeri ve kisa vadeli 30 günlük sözlesme esneklik olsun.

Eger diger aglarda veya düzenli dedigimiz birkaç seçilen telefon numaralari olup olmadigini arkadaslar ve aile çagri olsun, arama süresi daha metinleri kullanmak olsun, her ay kullandiginiz kaç dakika düsünebilirsiniz. Sonuç ne olursa olsun, cep telefonu sebekeleri size uygun bir tarife olacak. Muhtemelen birçok yeni, esnek teklifler uygun oldugu gibi cep telefonu kullaniminin maliyetini degistirmek ve tekrar daha iyi bir zaman yok.

Aralarindan seçim yapabileceginiz üç ana seçenek bulunmaktadir:

Uzun süreli cep telefonu sözlesmeleri (12-18 ay)
öde (PAYG)
Sadece Sim (kisa vadeli 30 günlük sözlesme)

Eger o zaman cep çok az ve sadece gerçekten zaman zaman ya da acil için mobil kullanim çagrilari kullanmak oldugunu fark ederseniz bir PAYG sim kart önerilir. Bu £ 10 gibi bir kredi sabit tutar ile sim kart-ilave ederek harcamak ne kadar sorumlu olmasini saglayacaktir. Eger 1 hafta içinde veya 1 ay içinde olsun hepsi kullanilana kadar bu o zaman sürecek. Cep telefonu sebekeleri de belirli bir miktar üzerinde harcama ise her hafta sunuyor gönderecegiz. Eger çalisma haftasi sonuna kadar kredi kullanabilirsiniz Örnegin, Vodafone, o zaman ücretsiz hafta sonu aramalari ve metin verecektir. Hiç de kötü!

Eger agir cep telefonu kullanici için bir orta iseniz o zaman da uzun vadeli bir cep telefonu sözlesme ya da kisa vadeli bir sözlesme Sim Sadece firsatlar için gidebilirsiniz. Zaten bir 12 veya 18 aylik sözlesme ve bunun sonunda geliyor Simdi eger, o zaman seçenekleri dikkate almak isteyeceksiniz. Eger gelecek yil aylik faturasi tasarruf istiyorsaniz veya bu sekilde memnun musunuz? Eger yeni bir telefon yükseltme ve almak istiyorsaniz ya da sahip oldugunuz biriyle mutlu musunuz? Ayrica cep telefonu sebekesi meydan ve sadakat için size sunabilecegi görmek isteyebilirsiniz. Çogu zaman, size hat-kiralama ya da daha iyi bir paket azaltilmis sunacak nerede kendi Sadakat ekibi sevk edilen içinde sözlesme sonuçlari iptal etmek için tehdit. Ancak, Sim Sadece Zaten bir telefon var ve bir yil daha asagi bagli veya daha uzun olmayacak eger daha fazla esneklik, kullanim veya mali kosullar degisirse. Olacak

Sim Sadece Ihale T-Mobile, Vodafone, O2, Orange ve Virgin Mobile mevcuttur. Ücretsiz bir sim kart almak ve sadece iki kontrol bir kredi için gerek kalmadan aylik ödeme. Bu Sadece Sim denir nedeni budur.

Sim Sadece bu nedenle sizin için faydali olabilir ucuz bir sözlesme, daha dakika ve metinler için yeni bir telefon ödün dakika daha ve PAYG ve uzun vadeli firsatlar daha metinlerle iyi degeri sunuyor. Dahasi tek bir aga asagi bagli olmamasidir. Baska bir ag daha iyi bir anlasma ile çikmasi ise o zaman mevcut sözlesmeyi iptal ve hiçbir ekstra ücret ödemeden baska bir aga katilabilirsiniz olabilir. Bu yüksek müsteri cep telefonu sebekeleri için üretmek ve bu yüzden çok rekabetçi teklifler mevcut bulunmaktadir üretir. Çok kendi kullanimi ancak ve ag tercihinize baglidir ama teklif sim sadece fiyatlari karsilastirmak için her zaman iyidir.