cep telefonlari mani – Motorola RAZR V3

Cep Telefonu iletisim için degil, bazi koleksiyonlari içindir için sadece günümüzde hepimiz için en önemli araçlardan biridir. Nokia cep telefonlari ünlü marka ve stilleri bazilari, Motorola, Sony Ericsson, Samsung, Panasonic, NEC, LG, Siemens, aksesuarlar, vb

Cep telefonu aksesuarlari sirketleri son derece sira yapiyorsun Internet uyumlu telefonlar ile daha fazla insan sadece hareket bugün de bir moda olarak kabul edilmektedir insanlarin ulasan son derece uygun bir yol olarak kabul edildi sevdikleri zil sesleri duvar kagitlari vb Cep telefonlari indirirken açiklama.

yeniden:
Kullanici kredi bir miktar yüklü, telefon alir ve sonra da dakika çagri bir bakiye satin ve ne zaman o istiyor. Bu gençler, gezginler, ögrenciler ya da yolda insanlar için kullanisli bir alternatif! Bir aylik fatura veya sabit masraflar için beklemeye gerek yoktur. Istediginiz ve hiç istediginiz zaman çok miktari için arama karti sarj edin!

motorola RAZR V3 gibi ünlü telefonlari:
Özellikleri: Motorola RAZR V3i tamamen yüklenir – tasarim ve teknolojinin mükemmel kombinasyonu teslim. Bu heykel metal dis görünüsü bir yalin ortalama, dünya-atlamali bir makinedir. Motorola RAZR V3, RAZR V3i tüketicilerin büyük bir iç renkli ekran, dört bant teknolojisi ve Bluetooth kablosuz teknolojisi sunan, güncel ve aerodinamik bir tasarima sahiptir. Simdi tüketiciler cep kapmak, onlar da bir kamera ve MP3 çalar kapma ediyoruz.

fiziksel açidan
Fiziksel, V3i çok orijinal V3 gibi görünüyor. Renk silah metal gri renge (en azindan baslangiçta) degisti ve kapakli üst yarisi benzersiz bir görünüm verir ona yeni firçalanmis doku sahiptir. V3c aksine, V3i megapiksel kamera klasörün üst yarisindan itibaren hiç çikinti degildir. Bu 98mm de boyutlari birakir x 53mm x 14mm (3.9 “x 2.1” x .6 “), hemen hemen orijinal RAZR V3 ile ayni olan. Biz konuda yaparken, agirligi da hemen hemen degismez, 97.1g (3.4oz) de.

V3i dis dis alt ekran çevreleyen parlak, cam gibi yüzey boyutu büyüdü ve simdi zaman zaman mavi parliyor Motorola “M” logosu içerir olmasi disinda, çogunlukla V3 aynidir. Ayni ses kontrolü ve akilli dügmesi sol tarafinda, ve sesle arama dügmesi sag tarafta kalir. Ayri renk degisimden, yeni cihazin arka sadece bir Motorola logosu, pil kapagini ve harici bir anten baglanti noktasi biraz daha fazla ev oldugunu eski V3 gibi görünüyor. Cihazin sol alt miniUSB portu degismez ve hala güç, veri ve ses sorunlari ile ilgilenir – ama simdi stereo.