Samsung F700 yorum

Iyi nedenler ile “sezgisel dokunmatik ekran Multimedya Sampiyonu” olarak Samsung paralar bu bebek: bir gelismis ve kullanici dostu bir cep telefonu geliyor teknolojik sevindirdi bir kamyon dolusu vaat ediyor. Samsung F700 telefon çekici bir tasarim, çesitli multimedya islevleri, ve küçük süpheleri bazi görevden neredeyse komple bir paket vardir. Gerçekten konusan, orada disari gelmesini saglayacak yeni modeller verilen iyi olmayabilir, ama kesinlikle yarattigi yutturmaca kadar yasiyor.

temel

Samsung F700 dokunmatik ekran arayüzü ile tam ekran tri-band GSM cep telefonu. Kullanicilarin tomake 3G görüntülü görüsme ve ates resimleri izin verir ve MMS ile gönderebilirsiniz, 5 megapiksel VGA camerawith otomatik odaklama ve LED flas, vardir. Bu diger cihazlar ve internette gezinmek ve e-posta yazmak için tam HTML tarayici ile temasa geçmek için Bluetooth baglantisi yeteneklere sahiptir. Bu kompakt ve tasinabilir paket içine World Wide Web bilgi hizli indirmek için bir 7.2 Mbps HSDPA sahiptir. Ayrica tüm multimedya ihtiyaçlari için fotograf ve video için yeterli alan saglamak için bir microSD genisleme özelligi vardir. En önemlisi, bu çizgi MP3 ve birinci sinif eglence için MPEG4 oyuncularin top gibi etkileyici medya özellikleri evler – hangi bir multimedya cep telefonu tüm hakkinda ne oldugunu.

görünüyor

Likeability faktör büyü görünüyor. Yeni telefon tasarimlari her gün açilir bir dünyada, tüketicilerin haber almak emin olmak için özel bir sey alir. Samsung bu telefon bu arenada hakli bir arti alir.

Samsung F700 yumusak yuvarlak kenarli plastik bir gövdeye sahip. Bu 112 x 56 x 15.9 mm boyutlarinda ve kati görünüyor ama ayni zamanda gerçekten saglam hissediyorum sadece saygin 139g agirliginda. F700 ayrica 256k renk görüntüleyebilen 3,2 inç, 240 x 440 piksel ekran spor. Ayakta hakkinda daha fazla heyecan verici ama çok zor çalismiyorum bir sey yok. Ve Samsung oldukça iyi bu multimedya sampiyon bu felsefeyi uygulamistir. Bu bir sik bir telefon.

Büyük ekran parlak ve kesinlikle çok, net, parlak ve renkli görüntülerde söz verir. Bu kamera sadece 5 megapiksel ama bu isler görüntüleri daha az titiz için yeterli olabilir göz önüne alindiginda biraz daha iyi olabilir. Bu kolay ilk kez dokunmatik ekran kullanicilari için sonuçta çocuklar, yetiskinler ve için kullanmak için yapim, ayni zamanda dokunmatik çok hassastir. Bu parmak izi ve diger küçük toz egilimli nedeniyle Ve, her sahibi muhtesem ekranda parmak izlerini temizlemek için sürekli ekrani silmek istiyorum yapar.

kesme kenari islevselligi
F700 üzerine bir elestiri de bulkiness, ama kesinlikle sikayet edenler çok uzun süre etrafinda tinkered degil. Bu multimedya sampiyon kesme kenari Ayrica kullanici dokunmatik ekran basarak yorgun alirsa disari slaytlar göze çarpmayan QWERTY klavye.

Samsung F700 Tus takimi iyi düzenlenmis ve (iyi-boy anahtarlari verildi) kompakt, kullanicilar kesinlikle metin ve uygun e-posta edememek gelismis özelligi sahip keyfine varacaksiniz. Bir Dokunmatik ekranda basarak yorgun alir ve alir, tüm sonra, ekranda isaretleri birakarak rahatsiz eski okula gitmek ve güvenilir bir klavye kullanmak için harika olmaz miydi? Bu cep telefonu kullanici için bu keyifli zevk saglar.

sonuç
Bu multimedya sampiyonu size ve daha ihtiyaciniz vardir. Bu bir tam dokunmatik ekran, touchpad etkilesim ve sik bir pakette farkli ihtiyaçlarini karsilamak için bir QWERTY tus takimi bulunuyor. Samsung F700 kesinlikle kendi arka cebinde küçük bir ekstra isteyenler için iPhone.