Apple iPhone 4 beyaz harika görünüyor ve özellikleri ile doludur

Apple iPhone 4 beyaz bir sürümü tarz sahibi Smartphone kullanicinin ihtiyaçlarina ikram, artik kullanilabilir. Özgün sürümü ile ayni özelliklere sahip bu mükemmel görünümlü yakisikli rekabet kiskandiracak bir spec liste sahiptir.

Apple iPhone 4 Beyaz boyutlari mevcut en ince telefonlardan biri haline 115.2x 58.6x 9.3 mm. 137 g hafif cebinizde veya çantanizda tasimak için kolaylastirir ve elinizde harika bir duygu. Çelikten imal ve üstün yapim kalitesi ve dayaniklilik lüks hissi verir cam güçlendirdi.

Apple iPhone 4 Beyaz amiral gemisi özelliklerinden biri 3.5 inç retina ekran. 16.000.000 renge kadar görüntülemek için yetenegi ile TFT kapasitif dokunmatik ekran teknolojisine sahip ekrani daha önce bir cep telefonu duyulmamis olmustur 640x 960 piksel piksel çözünürlük sunuyor. Bu piksel sayisi aslinda insan bu nedenle gözü adini tarafindan algilanabilir daha yüksek, ve iman için görülmesi gereken görüntü ekranda sonuçlanir. Kullanicilar artik kendi potansiyellerini tam olarak kendi telefon HD video görüntüleri ve fotograflari keyfini çikarabilirsiniz.

Modele bagli olarak 16 GB veya dahili depolama 32 GB ya aslinda böyle bir microSD kart yuvasi olarak genisletilebilir depolama ihtiyacini ortadan kaldirir saglanir, satin aldi.

Internet erisimi iken hücresel aglara sinif 10 genis erisim GPRS ve EDGE 3G kapsama alani ve Wi-Fi baglantisi her iki ile saglanir. 3G kapsamindaki alanlarda, bir HSDPA baglantisi saniyede 5.76 mega bayt HSUPA ile birlikte saniyede 7.2 mega bayt kadar hiz saglar. Internet’e baglanma en hizli araci kullanilabilir yerel Kablosuz Aglar kullanir Wi-Fi üzerinden gerçeklestirilir.

Apple iPhone 4 Beyaz özellikleri, yüksek piksel çözünürlükte yüksek kalitede dijital fotograf sayesinde alarak mükemmel bir is yapan bir 5mega piksel dijital kamera. Otomatik odaklama, dokunmatik odaklama ve LED flas hepsi ayni anda kalitesinin artirilmasi iken fotograf çekme görevi kolaylastirmak için dahildir. GPS sayesinde, geo-tagging ayni zamanda kullanicilarin bir fotograf bir harita üzerinde çekildigi de konumu görüntülemek için olanak saglayan saglanir. Kamera video, Wi-Fi aglari üzerinden yeni FaceTime uygulamasi sayesinde arama saglar yakisikli önünde bulunan ikinci bir kamera iken, 720p (HD) video görüntüleri çekim özellikleri de var.

1 GHz Apple A4 islemci ile birlikte iOS 4 çalisan, zorlu uygulamalar islemcinin aydinlatma hizli hizlari hemen hemen hiçbir gecikme sayesinde sahip dokunmatik ekrani kullanarak iken kolaylikla islenir. Bu ikili özellestirme ve kolayca AppStore ve iTunes erisim sayesinde elde edilir genisleme için büyük bir platform saglar.

Bir cep telefonundan ariyor ne olursa olsun, Apple iPhone 4 Beyaz hepsi var ve listenizin basinda olmalidir.