blackberry 9780 bold özellikleri etkileyici bir dizi saglar

Blackberry sürekli tatlar degisen karsilamak üzere yeni akilli telefon modelleri yayinladi. Özellikleri degistirmek ve gelismeye iken, estetik genellikle marka Blackberry stil tasiyan, benzer kalir.

Yakisikli, klasik QWERTY klavye Bold 9780 özellikleri, selefine üzerinde yükseltilmis yazilim özellikleri bir dizi övünme ederken TFT ekran ve optik trackpad Bold serisine en son eklenen.

Yakisikli rahat bir yakisikli tutmak ve kullanmak, özellikle sadece 122 gram ne kadar isik dikkate alinarak yapim, 109x 60x 14mm kalinliginda ölçer. TFT ekran 2.44 inç önlemler ve ekran görüntüleri üzerinde parlak ve canli henüz açik ve net render ile sonuçlanan, 65K renge kadar görüntülemek için 480x 360 piksel düzeni kullanir. O E posta ve kisa mesajlari çok göndermek isteyenler için ideal bir cep telefonu yapma verimli metin girisi için tam QWERTY klavye vardir. Blackberry OS 6.0 gezinmek için, kullanicilarin kolayca basparmak ile çalisabilir ekranin altinda bulunan bir optik trackpad de vardir.

Her iki titresim ve zil gelen aramalari ve mesajlari, kullanicilari uyarmak için kullanilan ve MP3 zil sesi destegi avantaj var vardir. Handsfree konusmalari yapilmasi standart 3.5 milimetre kulaklik Jack ile birlikte hoparlör sistemi yerlesik bir bir esinti sayesinde. Ikincisi dahili medya oynatici ile müzik dinlemek için hem handsfree kulakliklar hem de kulaklik agirlayacak.

512MB RAM ile birlikte 256MB seklinde, içinde Blackberry Bold 9780 teklifler dosya depolama, ancak ayni zamanda dahili bir microSD kart yuvasi var. Bu önceden yüklenmis 2 GB bellek karti ile birlikte geliyor, ancak bu 32 GB’a kadar bir kart ile degistirilebilir. Kullanici bu seçenegi kullanmak için seçmelisiniz, potansiyel olarak müzik parçalarini ve video dosyalarini belge ve fotograflari kadar binlerce dosya saklayabilirsiniz.

GPRS ve EDGE 3G kapsamindaki alanlarda internet erisimi için bir HSDPA baglantisi kullanir iken uygun hücresel aglara olan baglantilari ile cep telefonu saglar. Kullanicilar yerel Kablosuz Aglar erisebilirsiniz zaman, onlar tam Wi-Fi baglantisi için gelismis bir web tarama deneyimi sayesinde keyfini çikarabilirsiniz. Bu iletisim bilgileri Ortam dosyalarinin aktarilmasi veya takas gibi farkli görevleri bir dizi dahil Bluetooth ve mikro USB baglantilari kullanarak yapilabilir.

Kullanisli bir bes mega piksel dijital kamera, piksel 2592x 1944 yapilandirma ayni zamanda ederken fotograf çekmek görevini kolaylastirmak için bir LED flas ile birlikte Otofokus sahiptir iken, hala sayesinde görüntüler yüksek kalitede alarak büyük bir yol sunar yakisikli yerlesik ayni anda kalitesinin artirilmasi. Kamera ayni zamanda fotograf alternatif olarak video çekim özellikleri de var.

Blackberry OS 6.0 bir ilgi çekici ve verimli bir kullanici deneyimi saglamak için bir 624MHz islemci ile birlikte çalisir. Eglence amaçli Standart özellikler önceden yüklenmis ekstra indirilebilir oyunlar bir seçim ile birlikte çok yönlü bir dahili medya oynatici dahil, böyle bir belge editörü (MS Office belgeleri ile uyumlu), bir sesli not kaydedici ve kullanisli bir organizatör gibi özellikleri iken Blackberry yapar isyerinde Bold 9780 büyük bir arkadasi.

Blackberry 9780 bold marka mevcut hayranlari için popüler bir yakisikli olacaga benzemiyor, ancak özellikleri etkileyici listesi çok yeni kullanicilar kazanmak için eminiz.