blackberry bold karsi bögürtlen firtina karsilastirma uyaran büyüleme

Blackberry Bold ve Blackberry Storm tanitimi ile, büyük bir kargasa cep yüklü oldugu sasirtici özellikleri nedeniyle cep telefonu dünyasinda fark edilmistir. Bu telefonlar stupendously güzel yapilir ve teknoloji ve üstün özellikleri en son yenilik ile dahil edilmistir. Araçlar dünyanin her bölgesinde bagli insanlari tutmak için yetenegi ile yüce telefonlari gibi fark edilir. Bu telefonlar onlarin yogun tepki saskin insanlar birakin çok zarif bir görünüm ve yenilikleri ile yapilir.

Blackberry Bold is amaçli her türü için kullanilabilir için zengin bir telefon. Bu yakisikli QWERTY tus takimi kolay insanlar baskalarina iletmeden önce kisa mesaj olusturmak için yapar. Bu baglanti söz konusu oldugunda bu yakisikli çok muazzam bir rol oynamaktadir. Bu GPRS, HSCSD, EDGE, 3G, WLAN, Bluetooth ve USB baglanti noktasi baglanti seçenekleri vardir. Yani, kablosuz ya da baskalari ile kablolu ile ya bagli kalmak için insanlar insanlar için gerçekten mümkün. Baglanti kablosuz formu Bluetooth tarafindan desteklenen ve baglanti kablolu seklinde USB baglanti noktasi varligi ile mümkün olmaktadir. Yakisikli da yakisikli dosyalarin çok sayida depolama saglayan bir 8 GB hafiza karti ile donatilmistir. Kullanicilar böylece aslinda Bluetooth teknolojisi yardimi ile dosya paylasimi kendilerini içerebilir.

Gadget ayni zamanda SMS, MMS, e-posta ve anlik ileti seklinde mesaj göndermek ugruna iyidir. Kullanicilar böylece bir mesaj gönderirken resim, video ve metin göndermek için bu seçenekleri yararlanabilirler. MP3, WMA ve AAC + formatlarini çalabilirsiniz bir müzik çalar oldugu gibi cihaz ayni zamanda eglence ugruna iyidir. Daha sonra video oynatici da DivX, WMV, XviD ve 3gp gibi formatlarda son filmleri izlemek için kullanilabilir. Telefonun 2 MP kamera 1600×1200 piksel çözünürlükte güçte video ve fotograflar çekmek için iyidir. Yani, kullanicilarin kolayca elinde bu kamera-telefon ile fotograf içgüdüleri yerine getirebilir. Telefonda bu aglarin sundugu gibi mobil 2G ve 3G sebekelerde fonksiyonlari ve bu nedenle kolayca her tesis bosuna. Gadget boyutlari 114 x 66 x 14 mm boyutlarinda ve 133 gram agirliginda. Bu 310 saat ve 5 saat konusma süresi bekleme süresi sunma kapasitesine sahip olarak cihazin pil uzun ömürlüdür.

Blackberry Storm, diger taraftan, iki modeli mevcuttur – 9500 ve 9530. Bu firtina ölçü 112.5 x 62.2 x 14 mm model ve 155 gram agirliginda de. Onlar sadece kendi ekran rengi biraz farklidir. Her sey ayni kalir. Bu 2048×1536 piksel çözünürlükte fotograf tiklayarak yetenegine sahiptir 3.2 MP kamera bulunuyor. Tüm popüler formatlarda sarkilari dinlemek için bir müzik çalar vardir. Video oynatici da her tür video izlemek için iyidir. Bu gadget Bluetooth, USB baglanti noktasi, 3G, GPRS ve EDGE gibi seçenekler ile baglanir. Yani, dosya transferi bu telefon ile çok kolay hale geldi. Ayrica, WAP tarayicisi yardimi ile internette sörf kullanilabilir. Internetten indirilen dosyalar gadget 8 GB bellek saklanir. Bu GSM etkin ve 360 ??saat ve 5 saat 30 dakika konusma süresi ve bekleme süresi sunma kapasitesine sahip bir pil bulunuyor. Blackberry Bold ve Blackberry Storm Her ikisi de inanilmaz yetenekleri için bilinen ve onlar sadece araçlar için bir online siparis ile kolayca getirilebilir.