firsatlarini karsilastirin ve yeni Nokia telefonlarinda en iyi teklifi almak

Cep telefonlari, kuruldugu günden bu yana uzun bir yol kat ettik. Bugünkü modelleri önceki sürümlere göre çok daha gelismis ve güçlü. Bugün cep telefonlari genis bir yelpazede tüketicilerin degisen ihtiyaçlarini karsilamak için kullanilabilir. Temel gelen yüksek son ve teknolojik üstün modelleri kadar piyasada çok sayida telefonlar bulunmaktadir. Artan talebi ile, mobil üretim sirketleri arasinda rekabet de büyüyor. Piyasa tüm yararli özellikleri ile donatilmis çok sayida cep telefonlari ile dolu. Her sirket yeni telefonlari en son özelliklerle dolu ve ileri teknolojisi ile baslatarak bu rekabeti yenmek için çalisiyor.

Nokia, önde gelen cep sirketlerinden biri, sektöründe kendisi için özel bir yer yaratti. Zaman zaman, Nokia tüketicilerin tüm sektörler için çesitli cep çikariyordu. Son zamanlarda sirket Nokia E7 ve N9 adli iki yeni model tanitimini yapti. Hem yakisikli gelecek yilin ilk çeyreginde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Anlik ve sanayi haber Nokia N9 tam QWERTY tus takimi dahil edecektir telefon disari kayar yan olacagini göstermektedir. Cihaz 2G ve 3G baglantisi hem de destek bekleniyor. Symbian ^ 3 isletim sistemi üzerinde çalisan ve Qualcomm Snapdragon QSD8250 1 GHz islemci ile güçlendirilmis, yakisikli genis süper GPRS, EDGE, HSDPA, HSUPA, Wi-Fi ve Bluetooth baglantisi için destek ile kapasitif dokunmatik ekran AMOLED 4 inç ile donatilmis olacak kullanicilara yüksek hizda internet saglar.

Nokia E7, 4 inç dokunmatik ekran ve QWERTY klavye yer alacak ve HD video destegi ile 8 MP dijital kamera ile dolu olacak, ve Microsoft ve ücretsiz GPS navigasyon bir takimdir. Symbian ^ 3 isletim sistemi üzerinde çalisan, yakisikli çok popüler E serisi Nokia telefonlari altinda yeni sürümü olacak.

Yakisikli hem de çok sayida yüksek teknoloji ve son derece gelismis özellikleri ile yüklenir. Bu cihazlar çesitli maliyet aylik cep telefonu sunuyor ödeme etkili ve uygun fiyatli altinda kullanilabilir olmasi beklenmektedir. Bu gerçek satin alma yapmadan önce çesitli planlari karsilastirmak her zaman tavsiye edilir. Bir bütün yeni Nokia E7 sözlesme firsatlari ve Nokia N9 sözlesme fiyatlari karsilastirabilirsiniz birçok online cep telefonu karsilastirma magazalar vardir. Bu anlasmanin tam bilgi almak yardimci olur ve müsterilerine bir karar vermek ve kendi özel ihtiyaçlarina en uygun olan en iyi firsatlar seçebilirsiniz.