Hindistan mobil devrim

Uzak bir yasam tarzi ürün olmaktan, Cep artik bir zorunluluk haline gelmistir. Hindistan son 5 yil içinde cep büyük bir tesvik gördü ve iyi bir ölçüde Hindistan’in kirsal alanlara bile nüfuz etmistir. Reliance iletisim ve Tata Indicom gibi CDMA (Kod Bölmeli Çoklu Erisim) bir katilimci ile arama oranlari azaltilmistir ve kullanilabilirlik arttirilmistir. Rs.500 için Güven tarafindan bir baglantisi ile birlikte bir cep telefonu devrimci teklif baslatilmasi gökyüzü yükselen limitleri için mobil satis artirdi. STD oranlari ve giren gün ve yeni rakipler geçen gün azaltilmasi arama oranlari ile üzerinde ve üzeri, mobil pazarda açik yüksek büyüme beklentileri firlatti oldu.

Cep telefonlari için en yüksek potansiyel ve yüksek oranda hedeflenen pazar gençlik pazari. Cep bu pazarda bir zorunluluk haline gelmistir. Ama üzerinde ve yakisikli üzerinde artik bir stil ifadesi daha fazla hale gelmistir. Bu nedenle sadece bu pazarin öncelikli, yeterli bir cep telefonu en iyi tarzi sergilemek yakisikli sahip olarak yalan degil sahibi. Bu ihtiyaç Böylece cep telefonu eglendirir (MP3), yaratici olmak saglayan bir teknoloji sesli aramalar verici bir cihaz bir çok yol seyahat ettim MP3 çalarlar, kameralar, Bluetooth, vb gibi çesitli ekstra özellikleri ile sayisiz telefonlar ortaya çikmasini sagladi ( ve kamera) (MS Office uygulamalari) çok çalismalarinizda size yardimci olur.

Cep ergenlerin sadece bir oyuncak degildir. Birçogu için o bir hayatimin parçasi. Isadamlari için teknolojinin bu parça bir arada bir ofis ve bir geçim kaynagidir. Cep ticari islemler kolay bir süreç yaptik. Ana ve son firsatlar sahsen yapilmaya devam ragmen. Tüm önceki tartismalar simdi nedeniyle cep telefonlarina basit yapilir. En isadamlari islerini islem büyük bir yigin cep telefonlari üzerinden kaplidir ve çok basit islemi yapti oldugunu kabul ediyorsunuz. Simdi artik müsteri karsilamak için uzun mesafeler kat etmek zorunda. Da sonunda size dogru kararlar vermenize yardimci olacak bir rahat bir zihin yol açar Bu sekilde degerli zaman ve enerji kaydedilir. Elinde bir cep telefonu ile yani sira, artik daha fazla müsteri günün 24 saat mevcut olabilir.

Cep telefonu kullanicilari hizla artmaktadir gibi, mobil magazalari da vardir
Daha fazla oyuncu bu pazara girmek gibi rekabet zorlasiyor. Düsük oranlari ve CDMA oyuncular mükemmel servisi ile, masal bir büküm muhtemeldir. Mobil pazarda gücünü ve etki gücü çogunluga içine iki devlet sabit hat saglayicilari Kirklareli ve MTNL girisinde ile anlasilabilir.

Hindistan’da mobil magaza inanilmaz büyüyor. Bu cep telefonu trendi çok iyi her ortalama Hint yasam tarzi sizmis olmasina ragmen, sabit hatli telefonlarin gelecegi karanlikta hiç olmadigini bilmek ilginç. Uzmanlar, aile birkaç cep telefonu sahibi olacak inaniyorum, ancak onlar evde sabit bir sabit devam edecektir.