lg optimus pad tam 3d destegi ile gelen ilk tablet

Eger, LG düsünmek sadece üst seviye cep telefonlari ve televizyon akliniza gelecek geldiginizde. Tablet PC segmentinde LG bir durum olmamistir ve LG Optimus Pad kesinlikle saglayacak sirket en son ürünü oldugunu kesinlikle bir sey degil gelecekte olacak bu. Ayrica hala orada son derece basarili Tablet PC’ler biri olmaya devam etmektedir Apple iPad, baska bir rakip göreceksiniz en son ürünüdür. LG Optimus Pad, ancak, daha önce Tablet PC’lerde görülmemis son derece yüksek uç özellikleri ile tamamen yeni bir seviyeye seyler alir.

Bu tam 3D destegi ile geliyor ilk tablet PC ve herkes çok bekliyor bir seydir. Apple iPad 9.7 inç dokunmatik ekran özellikleri ise LG, 7 inç dokunmatik ekran ile gelen Tablet PC’ler bir dizi gördü. Hiçbiri bugüne kadar mükemmel olmustur ve her ikisi de bir yol ya da diger bir uzlasma olmustur bahsetmek gerekir vardir. Yani, LG onlari ve dolayisiyla arasindaki bos birakilmistir uzaya tasimak için karar verdi, bir 8.9 inç dokunmatik ekran sahip olacak. Ayrica tam bir 3D yetenekleri olan ve tablet PC’nin hemen hemen her özelligi 3D içerik oynatma ya da kayit kapasitesine sahip olacak bir dokunmatik ekran. Muhtemelen bir 3D tablet görmek için aliyorsaniz ve LG bunu yapmak için ilk sirket oldugu için övgü aldigini ilk kez.

LG Optimus 3D 3D destegi ile geliyor olacak LG tarafindan baslatilmistir ilk telefonlari oldugunu. Bu kayit seçenegi yoktur Ancak, bu, 3D içerik oynama sadece yetenegine sahip olacak. Bu iki kamera bulunuyor ve bunlardan biri 3D video kaydedebilirsiniz çünkü LG Optimus Pad kendi içine giriyor. Yani, LG Optimus Pad ile, en üst seviye kameralar sadece hayal edebilecegi bir sey yapma yetenegine sahip elinizde zor bir PC sahip olacak. LG Optimus Pad kadar zengin özelliklere sahip oldugu için temel nedeni 1 GHz olarak degerlendirilen çift çekirdekli islemci varligi kaynaklanmaktadir. Eger Flash içerigi en az da 32 GB hafiza karti destegi ve Adobe Flash player size 3D içerik yok alamadim olabilir ne zaman böylece.
Digerleri arasinda video konferans için kullanilabilecek normal bir ikincil bir kamera varken LG Optimus Pad arka kamera, 3D 1080p video kayit yetenegine sahip biridir. LG Optimus Pad kesinlikle bir kavram degildir ve LG bu kesinlikle Ingiltere’ye gidiyor bir tablet PC duyurdu sonra Mobil Dünya Kongresi’nde lansmani için hazirlaniyor.