nokia e7 çok yönlü bir alternatif sunuyor

123.7x 62.4x 13.6 mm ölçülerinde olan Nokia E7 kullanmak için bir zevk nispeten kompakt modellerden bir tanesi, ve ayni zamanda bir telefon kullanici klavye ünitesi için etkileyici 176 g hafiftir. Bir büyük 4 inç AMOLED kapasitif dokunmatik ekran 360x 640 piksel yapilandirma içinde 16 milyon renge kadar görüntüleme yetenegi sahiptir. Bu fotograf ve video dosyalari görüntülemek için mükemmel hale ekran görüntüleri üzerinde çarpici netlik ve kalitesi saglar. Ekranin Ek özellikler çoklu dokunmatik giris yöntemi, yakinlik bir ivme sensörleri, duyarli kontroller dokunmatik ve el yazisi tanima içerir. Ekranin kendisi günlük asinma ve yipranma koruyarak ona çizilmeye dayanikli malzemelerden üretilmistir.

Alisilmisin disinda Smartphone için, Nokia E7 bir mikro SD kart yuvasi yok. Ancak 256 MB RAM ve 1 GB ROM ile birlikte, standart olarak dahili depolama bir kuyruklu 16 GB bir sayesinde gerek sadece yoktur. Depolama 16 GB kendi telefon müzik parçalarini veya video çok sayida tutmak isteyenler için ideal bir miktardir, ve olasi oldugunu daha fazla depolama ve ortalama kullanici için gereklidir.

EDGE ve GPRS hem de sinif 32 sürümlerinde hücresel aglar zaman disari ve hakkinda olan baglantilari ile Nokia E7 saglar. Internet’e baglanmak için, bir HSDPA baglantisi 3G kapsama alanlarinda saniyede 10.2 mega bayt (saniyede 2 MB HSUPA yaninda) kadar hiz saglar. Daha hizli bir Internet baglantisi elde etmek için, bir cep telefonu ayni zamanda yerel Kablosuz Aglar Müsait yararlanir tam Wi-Fi baglantisi içerir. Ek baglanti özellikleri yakisikli farkli görevleri bir dizi yapilabilir sayede diger cihazlara baglanabilir saglar Bluetooth ve mikro USB, içerir.

Bir çarpici 8 mega piksel dijital kamera üstün kalitede fotograf üretmek için 3264x 2448 bir piksel çözünürlük kullanir ki, saglanir. Dahil görüntü gelistirme özellikleri bazi yüz tanima, çift LED flas gibi geo-tagging, odak sabitlenir. Kamera ayni zamanda saniyede 25 kare yüksek kaliteli 720p HD video çekebiliyor.

Tercih isletim sistemi mükemmel bir kullanici deneyimi saglamak için 680 megahertz islemcisi ile birlikte çalisir Symbian 3 isletim sistemi vardir. Eglence ve verimlilik alanlarinda hem de standart özellikler uzun bir liste Nokia E7 yapar ve tüm yuvarlak çekici. Farkli renk çesitleri bir dizi sunulacak gerçegi ile birlikte bu onun yakinda çikacak üzerine popüler olarak ayarlanir görünüyor anlamina gelir.