Ön ödemeli telefonlari hakkinda bilmeniz gereken 4 faydalari

Hücresel servis her tür kendi avantajlari ve dezavantajlari vardir. Gerçekten Size ve yasam tarziniza en uygun olani uygun hangi belirlemek zorunda. Artilarini ve eksilerini cep telefonu hizmeti, hem de ön ödemeli hizmet tartmak ve bir sizin için en iyi oldugunu belirlemek.

Ön ödemeli telefonu bugün yeni cep telefonlari vardir. Hizla hizmet ve iyi bir nedenle her türlü en popüler hale geliyor. Bize ön ödemeli telefonlara sahip yararlari hiç bir göz atalim:

1. No Sözlesme: ön ödemeli telefonlari ile bir sözlesme yoktur asla. Geleneksel cep telefonlari aksine, telefon kullanmak ve sözlesme kirmak halinde cezalar konusunda endiselenmenize gerek asla ne kadar süre karar verebilirsiniz.

2. Bütçenize Kontrol: ön ödemeli telefonlari ile, bütçenizi kontrol edebilirsiniz. Bunun yerine, her ay belirli bir ücret bagli olmayan ya da geleneksel cep telefonu ile oldugu gibi bu özellikleri ve dakika tüm kullanmak degildir. Bunun yerine, telefonu kullanimi için ödeme ve bu ile gitmek isteyen ne kadar belirler.

3. Bu kötü kredi olanlar için özellikle harika, ama yine de onlarin rahatligi için cep telefonu gerekir: Hayir Kredi kontrol edin. Ön ödemeli telefonlar herhangi bir nedenle kredi kontrolü her türlü gerekmez, onlar ön ödemeli oldugu için otomatik olarak onaylanir. Geleneksel cep telefonlari telefon almak için uygun kredi varsa bir kredi belirlemek için kontrol gerektirir.

4. No Aylik Bono: ön ödemeli telefonlari ile, her ay faturalari konusunda endiselenmenize gerek yok. Ayrica disari ödeme göndermek veya online ödeme hatirlamak zorunda degilsiniz. Sadece dolum dakika hazir oldugunu ve endiselenecek gereken tek sey zaman.

Gördügünüz gibi ön ödemeli telefonlari hizli cep telefonu daha popüler hale geliyor. Onlar bazi ön ödemeli olanlardan daha fazla özgürlük izin veriyoruz Ancak, cep telefonlari hala çok popülerdir. Örnegin, zil sesleri, grafik, ve daha daha indirebilirsiniz. Ayrica kadar dakikada Eger ön ödemeli telefonlari ile oldugu gibi yakin ödemezsiniz.

Hücresel servis her tür kendi avantajlari ve dezavantajlari vardir. Gerçekten Size ve yasam tarziniza en uygun olani uygun hangi belirlemek zorunda. Artilarini ve eksilerini cep telefonu hizmeti, hem de ön ödemeli hizmet tartmak ve bir sizin için en iyi oldugunu belirlemek. Eger faturalari, kredi kontrolleri ve düzenli aylik ücretleri özgürlük ariyorsunuz? Eger öyleyse, ön ödemeli tam size göre.

Daha fazla seçenek, özellikleri ve dakika basina daha az maliyeti ariyorsaniz, o gelenegi cep telefonu sizin için iyi olabilir. Her sey ve yasam tarziniza ilgilidir.