cep telefonlari ve rahatlik

Cep telefonlari veya cep telefonlari olarak bilinen daha uygun vadede onlar ilk tanitildi bu yana uzun bir yol kat ettik. Hatirliyor musun? Büyük hacimli ilk çalisma, geri gün kamuya açik cep telefonlari vardi tugla. Evet, bu ben bahsediyorum olanlardir. Onlari çok daha rahat yapmak için son birkaç yilda bu yana büyük ölçüde degisti. Kimse onlari etrafinda bir tugla tasiyan ise simdi hayal edebiliyor musunuz?

Seçim için birçok farkli cep telefonu saglayicilari orada vardir. T-Mobile, AT & T Cingular, Boost Mobile, Verizon Wireless ve Nextel Amerika Birlesik Devletleri en büyük cep telefonu servis tasiyicilari olmaktan size ve ihtiyaçlariniza en uygun olani seçebilirsiniz.

Cep telefonlari uygundur. Herkesin hemfikir ki temel en bilinen bir gerçektir. Kimseyi aramak veya medeniyet ile patlama yasiyor hemen hemen her yerden herkes bir çagri alabilirsiniz. Ayrica cep telefonlari sadece insanlari aramak için degildir. Sen kisa mesaj, hatta anlik mesajlasma göndermek için kullanabilirsiniz. Ayrica, aile ve arkadaslar için fotograf bile e-posta, video, gönderebilirsiniz. Bir sey onlari önemli haber anlatmak için birini aramak için kullanabilirsiniz durumda.

Farkli saglayicilardan, sahip olduklari her planin farkli avantajlari ve dezavantajlari vardir. Eger bir sözlesme imzalamak yapmak olanlar çok daha iyi bir indirim verebilir ama ayni zamanda genellikle iki yildir birkaç yil için ve aboneliginizi iptal etmek isterseniz erken size bir sonlandirma ücreti talep edecektir bu sirket olmak gerektiren oldukça pahalidir.

Bir cep telefonu almadan önce bakmak isteyebilirsiniz baska bir sey gerçek telefon kendisidir. Yüzlerce ve farkli sirketler tarafindan yapilan farkli cep telefonu modelleri yüzlerce vardir. Her telefon kendi avantajlari ve insanlarin farkli yararli oldugu gibi dezavantajlari vardir. Bazi büyük bir sirket için çalisiyor ve iletisim is tüm ne oldugu bir is adami aksine kullanmak için herhangi bir neden yok çünkü hala ilkokul gitmek Çocuklar QWERTY klavye ile bir bögürtlen ya da temelde herhangi bir telefon gerekmez hakkinda.

Çocuklar için telefonlari basit olmalidir ve bu konuda en karmasik sey kisa mesaj göndermek gerekmektedir. Is iletisim ile ilgili tüm insanlar için telefonlari gibi Apple tarafindan bir Blackberry ya da çok ünlü iPhone gibi biraz daha gelismis bir sey gerekebilir. Bu web sörf için kullanabilirsiniz, e-posta kontrol dosya göndermek ve hala ag üzerinden resim ve kisa mesaj gönderme gibi temel yapar iken bile tüm avuç bir bilgisayar komutlar göndermek.

Telefonlari da mega-piksel kamera ve böyle bir MP3 çalar gibi diger temiz araçlari, mavi dis erisilebilirlik ve sahibi için daha uygun bir sürü yapabilirsiniz birçok yüksek teknoloji hile ile birlikte paketlenmis geliyor.

Cep telefonlari bir ciddi bizim geri kalanindan daha biraz daha da rahatsiz edici hayatlarini yapiyor olmadan sosyal yasam ve herkes bir parçasi haline gelmektedir.