LG KC550 Orsay bir telefon büyülü bir merak

Bir bir cep telefonu özelliklerini düsünür zaman sonra aklina gelen pek çok sey vardir. Insanlar birçok sekilde ve stil özellikleri hakkinda düsünüyorum. Bu da onlarin ruh baglidir ve bu nedenle farkli insanlar için farkli sonuçlar vardir. Ancak, herkes bir cep telefonunun bellegi bu özelliklerin onun birinde sahip olmak düsünüyor birçok özellik vardir. 12 Mega Byte bellek ve ilgili bu LG telefon ayni zamanda bellek ekstra bir miktar ekleyerek muhtesem seçenegi ile geliyor. Bu mikro SD hafiza karti yardimi ile mümkündür ve bu nedenle bellek 4 GB toplam miktari kadar gidebilir. Yakisikli 6 saate kadar toplam konusma süresine sahip ve bekleme süresi de iyidir ve yaklasik 450 saat oldugu gibi kullanici uzun süre konusabilirsiniz.

Herhangi bir mobil kullanicilar akla gelen bir sonraki düsünce kamera özellikleri oldugunu. Bu yakisikli 5 Megapiksel çözünürlüge sahip ve ayni zamanda Schneider Kreuznach Lens sahip olaganüstü bir kamera var.
Bu lens çok kaliteli biridir ve kamera nedenle bu lens yardimiyla müthis fotograf çekmek için yetenegine sahiptir. Bunun disinda bir LED Flas ve böylece resim çekme sorunu da var
donuk kosullarda çözülmüstür. Zaman safak olan veya alacakaranlikta olup olmadigini bu nedenle, kullanici her zaman bu yakisikli ile büyülü resimler olusturmak mümkün olacak. Otomatik Resim döndürme ve görüntü sabitleyici gibi özellikler daha da kalite açisindan iyi bir resim yapmak.

LG KC550 Orsay bir diger büyük yetenegi bir uzman video kaydedici gerçeklestirmek için güç ve ayni zamanda bu yakisikli iyi video görüntüleri almak için gerekli olan tüm geleneksel video ayarlari ile birlikte göz önüne alindiginda büyük bir video oynatici olarak.

Bir de A2DP ve EDGE ile Bluetooth gibi teknolojilerin yardimi ile arkadaslari verileri yani sira es almak ya da göndermek için yetenegine sahiptir. GPRS özelligi, veri hizini, daha hizli ve daha verimli ve veri iletim özellikleri de gelistirilmistir transfer yapar. Daha sonra bu yakisikli mevcut USB teknolojisi bu USB uyumlu mekanizma herhangi bir tür iyi bir veri paylasimi cihaz yapar. Bu nedenle bu yakisikli da bir baglanti telefon olarak hayret gerçeklestirir.

LG cep telefonlari bu marka da iyi bir dolasim cihazi ve üç GSM sebekeleri vardir. Bu nedenle bu cep telefonu Üç bantli teknolojiyi takip ve kullanici GSM 1900, GSM 1800 ve GSM 900 olan üç aglarin yardimiyla Dünya çapinda dolasmak için yetenegi verir. LG KC550 Orsay WAP tarayici ve XHTML tarayici iki tarayici seklinde büyük Internet tarama yetenekleri vardir.

96.9 x 51.4 x 14.9 mm: sadece 110 gram agirliginda ve ayni zamanda fantastik boyutlari oldugu gibi yakisikli çok agir hissetmezsiniz. Dolayisiyla bu çok agir ve ayni zamanda çok büyük degil ve bu nedenle tasimak için büyük bir yakisikli oldugunu.

Bu yakisikli ekran da iyi ve bir 2.4 inç TFT ekrana sahip. Bu TFT ekran bir renkli ekran ve 262k renk ve bu TFT ekranin çözünürlügü 240 x 320 piksel vardir. Bu nedenle LG cep telefonlari bu marka iyi bir görüntü sahiptir. LG KC550 Orsay eglence tesisleri oyun seklindedir. Bu nedenle Java oyunlari ve M Oyuncak adli bir oyun vardir. Bu hareket sensörü oyun ve bunun disinda, kullanici da o en sevdigi oyun indirme seçenegi vardir.

LG KC550 Orsay diger ilginç özellikleri çok kaliteli çalabilirsiniz iyi bir müzik çalar ve bu yakisikli kullanarak böylece tüm önemli kanallari ve kullanici keyifli vakit geçirebilirsiniz yakalamak için kapasitesine sahip bir FM radyo yer aliyor.