LG Viewty ve LG Venus kullanicilarin gereksinimlerini karsilamak için devam

LG Elektronik, cep telefonu endüstrisi etki alanindaki kurulan markalarindan biridir. Tüketici elektronigi ve cep telefonlari ile, marka mükemmel performans ve multimedya özellikleri ile desteklenmektedir son koleksiyonu tanitti. Bu nedenle, sürekli degisen olan potansiyel müsterilerin, gereksinimi hakkinda daha fazla bilmek sonra LG büyük bir popülerlik kazanmistir söylenebilir. En son LG telefonlar gelismis teknolojiler, çekici renkler ve çarpici görünüyor sahiptir. Bu nedenle, LG Electronics sasirtici tasarim ve sinirsiz eglence özellikleri ile içine dayanikli cep telefonlari ile geldi söylemek yanlis olmayacaktir. Klasik ve sik telefonlar tüm eglence ve iletisim ihtiyaçlarini karsilamak. Bu gün kullanicilar tarafindan takdir edilmektedir en son ve gelismis cep telefonlari LG Viewty ve Venüs LG içerir.

LG Viewty KU990 veya böyle bir 3-inç TFT LCD dokunmatik ekran, dijital kamera, müzik çalar, FM radyo ve kapsamli mesajlasma seçenekleri gibi multimedya özellikleri etkileyici yelpazesi ile zengin özelliklere sahip yakisikli oldugunu. Yani sira multimedya özellikleri ve islevleri, telefon handsfree, WAP tarayicisi, Bluetooth, GPRS ve 28 MB dahili bellek yerlesik sunmaktadir.

Entegre 5.1 megapiksel kamera bazi çok kullanilan görüntü ayari ve bu otomatik odaklama, xenon flas, dijital zoom ve özel dügmeleri gibi fotograf özellikleri sunuyor. Özel dügmeleri kullanicilar kolaylikla fotograf makinesi veya video ayarlarini seçmenizi saglar. Gelismis video özellikleri kullanicilar saniyede 120 kare hareketli görüntüleri kaydetmenize olanak saglar. Ayrica, gelismis video özellikleri video görüntüleri düzenlemek ve oynatma için kullanilabilir. Sadece bu degil, Viewty GSM ve WCDMA seçenekleri yardimi ile harika bir baglanti özellikleri sunuyor.

LG KU990 Viewty bir Word çesitli belgeler çalisabilir, Excel, PowerPoint ve diger dosya biçimleri gibi, kendi özel uygulamalari ile gerçekten sasirtici. Yerlesik Document Viewer uygulama sayesinde, bu mümkün olmustur. WAP ve Wi-Fi özellikleri ile birlikte geliyor gibi hizli internet baglantisi, Viewty yasanir.

Onun muadili için, LG Venus veya KF600 de onun zengin multimedya yetenekleri ve kullanici dostu arayüzü ile taninir. Bazi çok kullanilan üstün özellikleri bir dokunmatik navigasyon ekrani, genis renkli yüksek çözünürlüklü ekran yani sira ergonomik tus takimi yer aliyor. Yardimiyla dahili 3 megapiksel kamera, bir yakalayabilir ve kolaylik ve rahatlik ile görüntü kaydedebilirsiniz. Bu dijital kamera görüntüleme özellikleri eglenceli ve kullanimi son derece kolay hale InteractPad kamera kontrolleri ile birlikte geliyor. 4 x dijital zoom muazzam netlikte uzak görüntü yakalamak için kullanilabilir. Otomatik odaklama özelligi mükemmel bir görüntü tusuna basildiginda her zaman yakalanir saglar. Ayrica, flas yerlesik da karanlik bir ortamda fotograf çekmek için kullanilabilir. Kullanicilar video yetenekleri ile mümkün olmaktadir canli video kaydi klip yasayabilirsiniz. Venüs kullanicilar klasik bir telefondan beklediginiz tüm özellikleri ile doludur. Gelismis mesajlasma seçenekleri SMS, MMS, e-posta ve anlik mesajlasma servisleri ile mesgul.

Eglence cephesinde, yakisikli bir MP3 çalar ve FM radyo destekler. Müzik kontrolleri kullanimi kolay sayesinde, kullanicilarin alette sevdiginiz parçalarin keyfini çikarabilirsiniz. FM radyo en son müzik, haber ve hava durumu saat güncellemeler-yaklasik sunarak tam müzikal eglence garanti. Hizli baglanti seçenekleri EDGE, GPRS, Bluetooth ve USB baglantisi bulunmaktadir.

Sonuç olarak, bu yakisikli hem de multimedya ve iletisim ihtiyaçlarini bugünkü ihtiyaci karsilamak söylenebilir. Eger fotografçilik becerilerini kesfetmek istiyorsaniz, o zaman LG Viewty en iyi seçim olacaktir.