Mükemmel özelliklere sahip iki yaklasan akilli telefonlar

Nokia E7 ve Samsung Nexus S mobil dünya heyecan hazir iki yaklasan akilli telefonlar bulunmaktadir. Nexus S son Google Android isletim sistemi üzerinde çalisan birkaç gün içinde pazara ve gibi internette bilgilere göre, Samsung Nexus S firsatlar Carphone depo olarak sadece satisa sunulacak. Cihaz Android 2.3 Gingerbread isletim sistemi Google’in son sürümü çalistirmak için ilk cep telefonu olacak ve Samsung ile birlikte üretilen ikinci Google telefonu olacak.

Kullanicilar yeniden tasarlanmis arayüzü ve Yakin Alan Iletisimi (NFC) özelligi klavye ve giris de dahil olmak üzere cihaz bazi sasirtici özellikleri bekleyebilirsiniz. Indirilen ögelerin kullanicilar kolay izleme izin vermek için, akilli telefon yeni indirme yöneticisi sunmak ve kopyala yapistir sistemi yenilenen olacaktir.

Cihaz video görüsmeleri için destek, yerel SIP VoIP destegi ile gelen, ve muhtemelen x 768 (Genis XGA) daha iyi müzik kalitesi saglayacak yeni ses API ile birlikte 1366 Google TV ve üstü ekran çözünürlügü boyutlari için destekleyecektir. Yeni cihaz sürücüleri de daha iyi video ve 3D grafik performansi sunacak telefon getirilmistir.

Yakisikli 123.9 x 63 x 10.9 mm ölçmek ve 129 g 4 inç genis ekran içeren agirliginda olacak. Google Nexus S güçlü 1GHz Hummingbird islemci arti özel Grafik Isleme Birimi (GPU) üzerinde çalisir. Telefonun Yakin Alan Iletisimi özelligi cihazin diger elektronik cihazlarin çok çesitli iletisim saglayacak. Yakisikli dahili bellek 16 GB depolama kapasitesi sunacak ve 5 mega piksel dijital kamera insa içerecektir.

Nokia E7 is sinifi cihaz kilidi gibi güvenlik özellikleri yükler spor ve islevsellik, güvenli intranet erisimi ve uzaktan cihaz yönetimi silecek. Bu son E serisi akilli telefon yeni Symbian V3 isletim sistemi üzerinde çalisir ve web 3G baglantisi ile sörf ve veri transferi gibi hizli çevrimiçi deneyim sunacak. Yakisikli gelistirilmis açik görüs için Nokia’nin ClearBlack teknolojisini kullanan bir son derece etkileyici 4 inç dokunmatik ekran bulunuyor. Ayrica Microsoft Exchange ActiveSync destegi özelligi ile birlikte dört sirali QWERTY klavyeye slayt dahil edecektir. E7 cep telefonu entegre 8 megapiksel yüksek çözünürlüklü kamera var. Kullanicilar bu entegre dijital kamera ile HD kalitesinde görüntü (720p video da dahil olmak üzere) ve ses ates ve düzenlemek mümkün olacak.

Kullanicilar üç homescreens kadar özellestirmek ve cihazla homescreens Facebook ve Twitter canli ve seviyor canli güncellestirmeleri almak mümkün olacak. Ayrica Exchange, Microsoft Communicator Mobile ve Microsoft Share Point Server, HDMI baglantisi ve Dolby Digital Plus Surround Ses destegi Mail destegi sunacak.

Yakisikli tüm büyük aglarda çesitli cazip cep telefonu firsatlar ile birlikte Ocak ayinda Ingiltere pazari vurmak bekleniyor. Nokia E7 firsatlar satin almak isteyen müsteriler online cep telefonu karsilastirma web sitelerine oturum ve en son teklifler ve firsatlar karsilastirarak sonra onlar için en iyi firsatlar bulabilirsiniz.