samsung galaxy s vs samsung galaxy portal galaksilerin tarihsel mücadele

Samsung akilli telefonlar en büyük üreticilerinden biridir. Bu Samsung Cep Telefonlari bir alabileceginiz en iyi cep telefonlari olduguna inanilmaktadir. Son zamanlarda, bu pazar pek çok yeni cep telefonu baslatti vardi ve ikisi Samsung Galaxy S ve Samsung Galaxy Portal bulunmaktadir.

Bu cep telefonu hem de tüm dünyada en çok arzu edilen cep telefonlari arasinda yer aliyor. Bu mobil hem kendi adlarina ‘Galaxy’ olusur çünkü Her iki cep telefonu, birbirlerine sert rekabet veriyoruz ve mücadele simdi galaksilerin tarihsel mücadele olarak çagrildigini.

Gibi, bu cep telefonu hem de tüm dünyada en çok arzu edilen cep telefonlari arasinda, birçok cep telefonu sebeke servis saglayicilari öne çikiyor ve kravat – kadar Samsung ile, ve bu harika cep telefonlarinda firsatlar gitmek simdi en iyi ödeme sagliyoruz Samsung.

Samsung Galaxy S 480 x 800 piksel ekran çözünürlügüne sahip. Bu bir Super AMOLED kapasitif dokunmatik ekrana sahip. Bu ekran 4.0 inç daha uzun ve desteklemek için 16 milyon renk vardir. Bu ekran bazi dokunmaya duyarli kontroller olan ek özellikler, Swype metin girisi, TouchWiz 3.0 UI, oto için Yakinlik sensörü turn-off, UI otomatik döndürmek için Accelerometer sensör ve Multi-touch giris yöntemi ile birlikte gelir.

Bu 5 MP ve bir otomatik odaklama ile birlikte 2592 x 1944 piksel çözünürlüge sahip dahili bir kamera ile geliyor. Bu kamera ayni zamanda Geo-tagging, dokunmatik odaklama, yüz ve gülümseme tanima gibi bazi ek özelliklere sahiptir. Bu iki farkli versiyonu, 512 MB RAM ve 2GB ROM ile birlikte farkli bir dahili depolama 8 GB kapasitesi ve 16 GB gelir. Dahili depolama kapasitesi yeterli degilse Ve, o zaman bir bir mikro SD kart yardimi ile 32 GB’a kadar harici bellek takabilirsiniz, bu nedenle ekstra bir kart yuvasi vardir.

Bu Siyah Grey.Whereas iki farkli renk, mevcuttur Samsung Galaxy Portal 320 x 480 piksel çözünürlük destekleyen 16 milyon renk olan bir TFT kapasitif dokunmatik ekran, bir smartphone. Bu bir 3.2 inç daha uzun ekran bulunuyor. Onun kullanici, telefon rehberi kisiler sinirsiz sayida saklamak için saglar 180 MB dahili depolama kapasitesi ile geliyor. Bir Android OS v1.5 (Cupcake) / v2.1 (Eclair) üzerinde çalisir.

Onun isletim sistemi güçlü 800MHz islemci güç alir. Bu bir otomatik odaklama ile birlikte 2048×1536 piksel çözünürlüge sahip olan, bir 3.15 MP güçlü dahili kamera bulunuyor. Bu Siyah ve Beyaz olmak üzere iki farkli renk mevcuttur. Eger firsatlar firsatlar öde Samsung Galaxy Portal ile birlikte piyasada mevcuttur gitmek Samsung Galaxy S ödemek. Bu firsatlar her iki sizden ucuz fiyatlara alabilirsiniz çesitli internet portallari, mevcuttur. Yani, gidip simdi olsun.