samsung kaydirici ile Z550-Go Mobil phone__

Samsung uzun süre Ingiltere’de cep telefonu pazarinda olmustur ve hakim bir konumda tutmak için, düzenli araliklarla en son cep telefonu araçlar dökme edilmistir.

Baslangiçta, insanlar Samsung farkli bir strateji takip edecegi görüs ve cep telefonu belirli bir bölümünden baslayacak ve daha sonra olanlar üzerinde sol sonra bakacagiz. Ama degil, bu, artik bir gün popüler olan yakisikli her türlü kapsayan, tam güçle yolculuguna telaffuz.

Is yapan kullanicilari ve böylece sadece temel mobil iletisim görevleri yerine getiremeyen bir telefon gerektirir ama ayni zamanda onlari da kendi önemli is isleyisi ile temas kurmak için saglayabilirsiniz için, Samsung PDA ve dokunmatik cum PDA cihazlari genis bir dizi baslatti B7510 OmniaPRO, I7500 Galaxy vb gibi

Mobil telefon kickstart isteyen ve ucuz bir temel cep telefonu arayan insanlar, kadar Samsung söz konusu oldugunda, iyi görünümlü temel cep telefonu eksiklik yoktur.

Bu tür alicilar kendilerini temel yakisikli çok yönlü türleri ile hummed bulabilirsiniz. Samsung evinden gelen ucuz cep telefonlari bazilari Samsung C140, C300 Siyah, Z550, B5702 ve digerleri sayilabilir.

Bir flip yakisikli, Samsung Z550 arama alicilar için en iyi seçenek ortalama fonksiyonlari / özelliklere sahip bir kayar kapakli cep telefonu biri olabilir.

Sadece 95g agirlik tasir ve sonra tekrar kendi ölçümleri konusmak onun ortalama boyutlari ile etkileyici gibi saf hafif bir telefon. Samsung Z550 uzun 93mm ve uzunlugu yarisina yaklasik bir 45 mm nefes vardir. Ve, 17.5 mm olan genisligi açisindan, hile kolayca kaymak karakteristik görme, alicilar ikna neyin gadget sayisal tus takimi üzerinde 2.0 inç TFT ekran kayar.

Hile en ünlü fonksiyonunun düsük bir seviye cep telefonlari bulmak çok nadirdir, 3G uyumlulugu. Ve, her zamanki gibi, iyi daha Samsung Z550 adli boya renkleri dolduruyor olarak kamera insa 2.0 MP yoktur. Çözünürlük açisindan hangi, kamera yakalar görüntüler yerlesik, herhangi bir sürpriz ve diger 2.0 MP kamera benzer olmadigi, ayni zamanda 1600×1200 piksel çözünürlükte güçlü sahip olmustur.

Ve, hey! telefon ‘dotcoms’ yerine HTML web siteleri kolayca telefonun kapagi bir baska tüy onun WAP tarayicisi ile açik olsun herhangi bir rekabet yoktur. Ama, kimse hile için çok gerekli veri baglantisi saglamistir olarak çok GPRS gömme için Samsung tesekkür unutmamaliyiz.

Ragmen, çok baglanabilirlik fonksiyonlari genel bölüm GPRS, 3G ve HTML tarayici (sadece bir uygulama ve internet baglantisi besleme gerektiren) bir söz ile biter veri baglantisi, hakkinda söylenmistir. GPS gibi diger popüler baglanti yönleri, Wi-Fi eksik.
Veri baglantisi sonra, veri aktarim seçenekleri konusurken, yeterli fonksiyonlari orada saglanmaktadir
Bir Java uyumlu bir cihaz, bu trendi takip Görüntülü konusma ve akarsu, müzik çalar, iyi konusma süresi için belge görüntüleyici vb, gibi bazi heyecan verici özellikleri mevcut vardir, hile de Standart Li-ion pil destek verilmistir.