Samsung Tocco Ultra Edition vs htc touch hd, özellikler demeti ile telefonlari

Son derece gelismis elektronik cihazlar dünyanin boyunca birçok yönden insanlara yardim ediyor. Araçlar da her zamankinden daha iletisim kolaylastirdi cep telefonlari yer aliyor. Bir bireyin daha sonra bir temel telefon alabilir ve kullanicilar internete baglanma, yakalamaya fotograf gibi diger isleri yapmak için varsa o zaman yüksek son alabilir aramak ve almak için sadece gerekiyorsa gibi çesitli isler yapmak için bu telefonu genis arasindan seçim yapabilirsiniz cep telefonlari. Samsung ve HTC gibi sirketler ülke boyunca kullanici tabani kazanmak için kullanicilarin yüksek teknoloji cep telefonlari sunmak için çalisiyoruz. Biz onlarin özelliklerini bilmek onlarin yeni baslatilan Samsung Tocco Ultra Edition ve HTC touch HD cep telefonlari karsilastirabilirsiniz.

Yüksek kaliteli kamera cep telefonlari ve Samsung Tocco Ultra Edition ve Touch HD de onlara karsi kullanicilari çekmek için bu özellige sahip en önemli özellikleri biri haline gelmistir. 2592 X 1944 piksel çözünürlüge sahip 5.0 mega piksel kamera Touch HD verilmistir ise 3264 X 2448 pixels çözünürlüge sahip bir 8,0 mega piksel kamera Ultra Touch Ultra saglanmistir. Cihazlarin Her iki nesne yönüne göre ayarlamak için kamera yapar otofokus özelligi var, bu nedenle, bir çok kolayca fotograf tiklayabilirsiniz. LED flas isigi, cografi etiketleme, yüz ve gülümseme tanima, görüntü sabitleyici ve genis dinamik aralik gibi diger özellikler daha degerli hale getirmek için Samsung Ultra Touch Ultra Edition verilmistir.

HTC Touch HD, daha iyi resim önizleme göstermek için yapar Ultra Touch Ultra daha büyük bir ekrana sahip. Cihaz, daha sonra 2.8 inç 240 x 400 piksel çözünürlük ve 16 Milyon renk ile kapasitif dokunmatik AMOLED iken 3.8 65 bin renk destekleyen 480 x 800 piksel çözünürlüge sahip TFT dokunmatik ekran inçlik vardir. Iki cihaz bir farkli açilardan görüntüleri saglayan görüntülerin Otorotasyon için ivmeölçer var. Yakinlik sensörü de otomatik turn-off için cep telefonlari hem de verilmistir degilken batarya tasarruf ve geri pil artirmak için kullaniliyor.

Her iki 3G özellikli oldugu gibi bir yüksek hizli internete baglanmak için bu cep telefonu herhangi birini kullanabilirsiniz. Bir ayri geleneksel GPRS ve EDGE kendi HSDPA ile sohbet, oyun vb gibi posta ya da yapiyor diger çesitli online faaliyetleri kontrol etmek için hiz 7.2 mbps kadar erisebilirsiniz. Wi-Fi de internet baglantisi artirmak için verilmistir.

Stereo FM radyo FM müzik istasyonu dinlemek için cihazlari hem de mevcuttur. Bir yürüyüs ya da bazi isler için giderken bir bu özelligi kullanabilirsiniz. A-GPS özelligi ile GPS daha iyi navigasyon için mevcuttur. Bu yakisikli herhangi birine sahip ise kolayca tasindi olabilir. Samsung Ultra Touch Ultra Edition AAC, WMA ve MP3 ses formatlar çalarken HTC Touch HD müzik dinlemek için MP3 çalar bulunuyor. Belge editörü resmi is yapmak için Word, Excel, PowerPoint ve PDF destekleyen telefonlari hem de mevcuttur.

Samsung Tocco Ultra Edition vs HTC Touch HD karsilastirildiginda biz cihazlar hem bol standi verir ve konusma süresi kadar iyi bir pil geri oldugunu biliyorsunuz. Samsung Ultra Touch Ultra Edition 350 saat süre ile stand ve 450 saat bekleme süresi ile karsilastirildiginda 4 saat konusma süresi ve 6 saat HTC Touch HD 30 Dakikalar konusma süresi vardir. Böylece, her iki cep telefonu pazarinda onlari basarili yapacak tüm üst düzey özellikleri verilmistir.