Sony Ericsson vivaz modern bir kamerali cep telefonu özet

Sony Ericsson son zamanlarda Vivaz için Ingiltere’de bir TV reklam kampanyasi baslatti. Üreticinin son akilli telefonlardan biri, bu çekici yakisikli etkileyici bir yüksek çözünürlüklü ekran ile, bir 8,1 mega piksel kamera Wi-Fi internet baglantisi kadar etkileyici teknolojisine sahiptir.

Vivaz kullanicilari zil sesi olarak MP3 müzik dosyalarini kullanmak için seçenegi ile titresim ve zil bir kombinasyonu ile gelen aramalari ve mesajlari için uyarilir. Bu özellestirilebilir için telefon böylece kullanicilar kendi seçtikleri her telefon çaldiginda bir parça duyabiliyorum saglar. Bir hoparlör ve 3.5mm kulaklik girisi iki sohbet eller serbest için saglamaktadir.

Belirtildigi gibi, Vivaz bir etkileyici bir 8,1 mega piksel övünme dijital kamera insa ile donatilmistir. Açikçasi bu kadar yüksek bir piksel sayisi ile, kamera son derece kaliteli görüntü alabilir. Görüntü gelistirme özellikleri bir dizi otofokus, LED flas, dokunmatik odaklama ve yüz ve gülümseme tanima kadar kameranin yazilim, ile birlikte. Bu özellikleri kullanarak, kaliteli fotograf çekmek çocuk oyuncagi. Tabii ki, kamera da video çekebiliyor ve bu saniyede 24 kare hizinda 720p kalitesinde oldugunu.

Bu çaptaki bir telefondan beklendigi gibi, yararli bir dizi özellik standart olarak dahildir. Müzik ve video dosyalarinin tüm yaygin formatlari destekleyen çok yönlü bir medya oynatici Bunlar arasinda. Kullanicilarin arkadaslari ve aileleri ile güncel kalmak ve aninda dünya ile düsüncelerini paylasmak için bu siteleri erisebilmesi için sosyal ag uygulamalari Facebook ve Twitter erisim saglar. Bir diger kullanisli özellik telefonda çekilen fotograflar ve video dünyanin saniye bir konuda, tüm zevk için bu yüklenmesine kamera yerlesik saglar YouTube ve Picasa bütünlesmesidir. Ayni zamanda is kullanicilari hitap edecek kadar Quickoffice belge okuyucu ve bir sesli not kayit fonksiyonu Vivaz etkili bir verimlilik araci olun.

Dahili depolama 75 MB bir fotograf ya da müzik parçalari bir dizi saklayabilirsiniz standart olarak oldugunu. Bir mikro SD kart yuvasi da önceden yüklenmis 8 GB hafiza karti bu amaç için dahildir. Daha fazla depolama Bu 16 GB’a kadar hafiza karti takarak sadece elde edilebilir, gerekli olmalidir. Dahili telefon rehberi kisilerin çok sayida magaza ve popüler photocall özelligi ile donatilmistir.

Beklendigi gibi bu baglanti söz konusu oldugunda, Vivaz herhangi bir köse kesmiyor. Yöntemleri bir dizi hücresel aglar ve internete bagli kalmak için kullanilmaktadir. GPRS ve EDGE hem de sinif 10 sürümleri tüm ama en izole alanlarda hücresel aglara baglamak için kullanilir. 3G kapsamindaki alanlarda, bir internet baglantisi saniyede 10.2 mega bayt hizlarda HSDPA ile saglanir. Kablosuz Internet erisimi yönlendiriciler bu nedenle gelismis bir web tarama deneyimi vererek, Wi-Fi üzerinden daha hizli bir baglanti saglayabilir.

Hem de heyecan verici yazilim olarak etkileyici donanim ile, bu dokunmatik ekran telefon bir eglence cihazi, verimlilik cihazi veya hizli web tarama araci ariyorsaniz olsun, tüm ihtiyaçlariniza cevap verecek.