üç cep telefonu biz düsünmek asla kullanir

Cep telefonlari çesitli kullanimlari var – ve biz sadece rastgele birkaç bilmek basliyor. Burada normal hakkinda konusulan olmayan bazi kullanim alanlari.

Bir cep telefonu bugün temel bir zorunluluk haline gelmistir. Isletmeler, insanlar, hemen hemen herkes bugün tasinabilir bir telekomünikasyon aygiti gerektirir. Yillar içinde, cep telefonu kullanan ve özellikleri de artmistir. Alma ve arama yapma – Burada bir cep telefonu temel kullanim olarak neredeyse yararli olmasina ragmen, düsünmek asla üç kullanir oldular.

bilinmeyen arayanlardan koruma:

Arayan hatti tanimlama protokolü bizim gizlilik ve konfor korumak için kullanabileceginiz en iyi teknolojilerden biri olabilir. CLIP ile kolayca aramak için kullanilan hangi numarasini ögrenebilirsiniz. Numarasini bildiginiz birinin adina cep telefonu kayitliysa, kisinin adi ekranda yanip sönecektir – Eger arama ya da almak isteyen karar saglayacak. Bu, o ögleden sonra-sekerleme zamanli arama Telemarketers için bir felaket oldugunu. Bir kez ekranda bilinmeyen bir numarasini görmek, arama göz ardi edebilirsiniz ve krallik gelene kadar onlar arayabilirsiniz, ama alacak tüm sik küçük zil sesi oldugunu.

Internet’e baglanma:

Itme kipirdamak gelince, sizin sahip oldugunuz her türlü ve her cihaz kullanmak zorunda. Hiç internet çalismiyorsa, bilgisayarinizin conked ya da ne zaman bu acil e-posta gönderebilirsiniz nasil merak ettiniz mi? Bir GPRS özellikli cep telefonu varsa Evet, bu oldukça basit. Ya cep tarayici üzerinden e-posta gönderebilir veya veri kablosu yardimi ile bilgisayara baglayin ve mobil internete baglanabilirsiniz. Tabii ki, saglam genis bant internet hizlari almazsiniz, ama en azindan dogru zamanda e-posta göndererek günü kurtarmak mümkün olacak.

is agi:

Çesitli cep telefonlari bugün bir cep telefonu olan herkes için sanal ziyaret kart göndermek için bir firsat saglar. Bu iletisim ve networking bir çok ekonomik ve hatta yararli bir yol oldugu ortaya çikiyor. Eger temas olmak istiyorum ama gerçek bir ziyaret kart kullanisli olmayan birini karsilamak, bu anlar için mükemmel bir çözümdür.

Bunlar sadece düsünmüyorum bir cep telefonu kullanir bazilari, ama bazen ya da diger kullanmis olabilirsiniz. Tabii ki, bir cep telefonu diger birçok kullanimlari vardir ve tüm yapmaniz gerekir ögrenmek için cep telefonu ile biraz ugrasmak etmektir.

Ucuz cep telefonlari için mi ariyorsunuz? Biz büyük bir yelpazesi var.