cazip firsatlar ile birlikte Sony Ericsson cep telefonlari

Bu senaryoda, cep telefonu sektöründe son derece yararli ve verimli yakisikli genis bir dizi ile dolu. Bu son derece rekabetçi pazarda hayatta kalabilmek için, önde gelen markalarin hemen hemen her gün yeni ve gelismis cihazlar yeniliyor. Kullanicilarin araçlari seçmek için bu nedenle, çok zordur. Sony Ericsson gibi marka bireylere çesitli zengin özellikli cihazlar saglanmasinda etkili oldugunu. Hemen hemen tüm Sony Ericsson cep telefonlari oldukça dünya çapinda kullanicilar tarafindan kabul edilmistir.

W380i, XPERIA, C905 ve C510 gibi modelleri olaganüstü yakisikli bazilaridir. XPERIA otomatik odaklama ve 3 x dijital zoom ile 3,2 mega piksel kamera bulunuyor. Cihaz 3G HSDPA, EDGE, GPRS ve kullanicilarin genisbant hizinda internet erisimi saglayan WLAN Wi-Fi inanilmaz Internet baglanti seçenekleri destekler. Bu Dahili bellek 400 MB ile birlikte gelir ve bellek alani ayni zamanda microSD kart yardimi ile daha da genisletilebilir. Gadget 145 gram agirliginda ve 110 x 53 x 17 mm ultra sik boyutlari sahiptir. Bu optik joystick kontrolleri, qwert Y tus takimi, A-GPS navigasyon, Media Player ve FM Radyo ve Doküman görüntüleyici dahil birçok faydali uygulamalar ile donatilmistir. XPERIA modelinin sarj edilebilir pil 7 saat ve yaklasik 835 saat bekleme süresi kadar konusma süresi sunuyor.

Öte yandan, diger Sony Ericsson Cep Telefonlari gibi, W380i sahipleri nihai müzik çözümleri deneyimi için kolaylastiran mükemmel bir cihazdir. Gadget 4x dijital zoom ile 1.3 mega piksel kamera ve 262K renk TFT ekran destekler. X HTML biçiminde web sayfalari gösterir Bu cihazin NetFront tarayici vardir. Ayrica, RDS, Hareket kontrolü ve Walkman müzik çalar ile FM Radyo gibi özellikleri de bu dikkate deger bir telefon gömülür. C905 modeli piyasada mevcut en iyi kamerali cep telefonlari biridir. Bu 16x dijital zoom, kamera görüntü sabitleyici ve Kirmizi Göz azaltma gibi çözümleri ile birlikte gelen bir 8,1 mega piksel kamera bulunuyor. Tasarim açisindan ve baktiginda, yakisikli slayt açma mekanizmasi ve sahipleri kolayca bu aygiti kullanmasina izin de aralikli sayisal tus takimi ile birlikte gelir.

Ancak, tüm bu telefonlar cazip ve ucuz firsatlar mevcuttur. En son Sony Ericsson cep telefonu firsatlar bazilari herhangi bir ag 1200 bedava dakika, Sony Ericsson XPERIA ile birlikte 500 ücretsiz metinler gibi çesitli avantajlar sunuyor turuncu ag bir 24 aylik sözlesme anlasma içerir. , O2 sebeke 1.200 ücretsiz dakika, ücretsiz Sony Ericsson C902 ile birlikte sinirsiz metin gibi faydalari sunlardir kullanicilara 18 ay sözlesme anlasma sunarken.

Ileriye dönük, tüm bu Sony Ericsson cep telefonlari gibi Microsoft’un Xbox 360 oyun konsolu, bir LCD TV ve DVD oynatici gibi kazançli hediyeler ile birlikte de mevcuttur. Sizin yeni bir Sony Ericsson cihazi isteyen, ancak daha sonra web üzerinde çesitli karsilastirma siteleri ziyaret yok. Bu web sitelerinin çogu farkli Sony Ericsson cep telefonlari firsatlar hakkinda tam bilgi saglar.