en iyi elma ipad oyun uygulamalari – Sensiz yasayamam

Simdi elma ipad indirme tüm fonksiyonu ile birkaç gün vardi ki, bazi uygulamalar bizim uzanmaniz zaman tekeline yani sira puan üstüne yükseliyor. Biz sahsen sadece biraz sizin için bazi çok daha fazla gözaltilar olacak, ama biz iPad en iyi dogal yetenekleri gelen biri ile kapali baslar inaniyordu: oyun. Dayanikli islemci ile birlikte büyük ekran-arasinda vahsi bir oda verin, ile sürükleyici birlikte ekstra bir sürü “harika” bir PSP, DS, ya da iphone spor ile karsilastirildiginda, ancak modern dizüstü ya da masaüstü tasarim pek karsilastirilabilir. Oldukça yüksek iPad’ler Biz burada herhangi bir program ilerletti degil, gerçekten sadece bir evrim, ancak çok katli-touch jestleri ile toplam, oldukça eglenceli bir gelismedir, ivme tenteli, hem de sevimsiz elma daha pompalanir müzikleri hoparlör. Dogal olarak, bu tür oyunlar artik düsük maliyetli degil – “ön oranlari” tehdidi ile genellikle $ 9.ninety dokuzda en saat, – bu yüzden biz de bir dizi almak gibi biz kitleler ile Wade düsündüm çok birkaç baslik gibi bizim sik karsi dikkatli olmak. Aradan sonra yaninda dikkat edin.

n.o.v.a. (9.99 dolar)

Sizin apple iphone için üstün Halo esque atici bir “HD” yükseltme satin aldi, ama muhtemelen firin içinde bazi çok daha fazla zaman kullandim olabilir. Jumbo boyutlu resimler elma ipad üzerinde tamam görünüyor, ama dokular ile birlikte bir çok, çok çok düsük çözünürlükte ve bu yüzden gerçekten kesinlikle biz makine etrafinda fark ettik ideal bir 3D degil – hemen hemen aktivite gibi sadece hemen olmustur Bu elma ipad (içerdigi gibi) için büyütülüyor. Rekreasyon oldukça kolay çalisir ve yük hizli, ama ne yazik ki oyun UI etkili büyütülüyor degildi. Prensip olarak kontrollerin her biri sadece basparmak ile satisa sunulacak, ancak gerekir gerçekte size silah yeniden elde / ekrandan puan üstünde yönetmek takas veya uzak çekmek için için parmaklarinizi hareket bir çok gerçeklestirmek için var biraz Hileli iki parmak bombasi baslatmak tokatlamak. Sol çevresinde en az büyük boyutlu “analog” d-pad kullanmak için bir zevk. Tüm N.O.V.A. Tüm (ki artik ettik millet için tamamen ücretsiz indir iPhone için aldim, olan) bir iPhone ipad uygulamasi olmasi gerekir, bir 10 $ basina bir ürün veya hizmet gerçekten.

aynanin alani (12,99 $)

EA mükemmel Flas cisimlesmis hali içinde önce yan kaydirma Mirror Sinir tecrübe, ancak sizin ipad için onlar gerçekten kavrami üfledi. Muhtesem tam ekran 3D fotograf ve bir inanilmaz sezgisel tokatlamak arayüzü (hatta ögretici seviyeleri kullanilarak yapilir konum önce sadece bir profesyonel gibi hissedeceksiniz) ile, bu kadar önemli bizim tercih edilen ipad oyunlar özel biridir. Ancak 14 çok parçali araliklari ile gerçeklestirmek için, dik bir deger, gerçekten biraz süre için heyecanli sürdürmelidir. Hizinda ekle degeri gerçekten deger elma ipad video oyunlari çift ile aslinda 1 söyleyebilirim yani birlikte biz bazi gerçekten mükemmel bölünmüs ekran çokluoyuncu (yukaridaki online video içinde bunu kontrol) olarak çalisir.

asfalt 5 ($ 6.99)

Simdi herkes ipad üzerinde yaris oyunlari hakkinda bir kiyameti yaratiyor biliyorum – ve Asphalt 5 bunun için iyi bir neden aslinda var oldugunu kanitliyor. Bu maç muhtemelen sasirtici derecede eglenceli ve ayni zamanda kontrolleri oldukça nüansli vardir. Elma ipad gerçekten finans kurumu siki döner yani sira seyleri sürekli korumak için yardimci saglayan, burada kendi ivme cesaret kapali gösterir ne zaman çilginca musluk straightaways üzerindeki nitro dügmesine basin. Maç WiFi ile birlikte yerel Kablosuz Bluetooth üzerinden iki, yalniz oyun ve kafa kafaya yaris saglar, ya da birisi çevrimiçi eglence edebiliyoruz. Zor yabancilar planliyorsaniz, yine de, sen Gameloft hesap ikamet kaydolmak için aldik. Umarim bu sürecin bir güncellestirme sahip akici olacak – 1 küçük dezavantaj biz asiri karmasik müzik kontrolleri bizim kütüphane oynamak zorunda degil olmasidir. Genel, biz hiç disari oynadim en essiz ya da ilgi çekici spor degil, ama etkili hem de düsünceli olusturulan çalistirilabilir. Eger bir yaris fanatik (ya da sadece ipad arkadaslariniza yapabilir ne kapali görüntülemek için arama) iseniz, muhtemelen küçük gider pisman olmayacaksiniz.