en son 3g iphone unlock

IPhone Anahtarci yeni bir sey degil. 2G nesil bu yana, Apple hayranlari iPhone kilidini yöntemler ariyordum var. Eger iPhone asina degilseniz, tüm bu yaygara hakkinda ne oldugunu anlamak olmayabilir.

Apple ilk iPhone serbest birakildiginda, görmek, iPhone AT & T bagliydi Bu iPhone kabul tek tasiyici oldugu Baska bir deyisle, size, bir AT & T müsteri olmadan iPhone kullanamazsiniz. Bu iki dev sirket arasinda özel bir anlasma kaynaklanmaktadir.

Apple ürünleri için bir sadik asagidaki vardir ve iPhone bir katil ürün olarak görünüyor. Kisa bir süre çikisindan sonra, zaten piyasada peynir ekmek gibi satiyordu. Apple hayranlari serin ve sik gadget için bir kaç yüz dolar ödemek daha vardir.

Sorun ortaya yerdir. Fanlar iPhone seviyorum ragmen, AT & T bir müsteri olmayabilir Ayrica, ne yurtdisi fanlar hakkinda? Bu da bir AT & T müsteri degilseniz onlar aygiti kullanamazsiniz anlamina mi geliyor? Tüm bu hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Birisi bir çözüm unlock ile geldi önce uzun sürmedi. Ilk basta, bir genç gadget bazi degisiklikler yaparak iPhone kilidini beceriksiz bir yol ile geldi. O bunu yapti tam olarak nasil gösteren bir video yapti ve YouTube’da yayinlanmistir. Medya video rüzgar yakaladi ve bu ilgi çok çekti zaman,. Tüm dünyadan hayranlari hizli bir sekilde sonuçta iPhone kilidini açmak mümkün oldugunu fark! Hafta içinde, bir yazilim 2G iPhone kilidini açabilir iddia, serbest birakildi.

Baska bir tasiyici baglanmak istiyorum çünkü birçok iPhone sahipleri sadece iPhone kilidini istiyorum. Ayrica çevrimiçi (genellikle ücretsiz) kullanilabilir üçüncü parti uygulamalar binlerce indirmek istiyorum. Bazi insanlar bu hapis kirma diyoruz. Mesaj açik ve yüksek sesle – fanlar serbest kalacak ve yine istedikleri onlarin serin iPhone kullanmak istiyorum.

3G iPhone baslatildi Way önce, fanlar zaten 3G iPhone kilidini olasiligi bahsediyoruz. Onlar olsa uzun süre beklemek zorunda degildi. Sadece 2 hafta içinde, tekrar YouTube’da yayinlanan yeni bir video, iPhone SIM karta ek kart takarak kilidi nasil gösterdi. Kart hileler bu resmi tasiyici bagli oldugu inanan içine iPhone, aslinda degil zaman. Bu açma islemi yüzde yüz geri dönüsümlü oldugu iddia ediliyor. Ilgili yazilim ve hiçbir garanti geçersizdir olmadigi için sifir risk vardir. Yapmaniz gereken tek sey, kart takmak için, ve gitmek iyidir.

IPhone 3G daha yeni sürümleri gibi, bu nedenle yeni çözümler kilidini açmaniz gerekir. Kullanici Apple düzenli olarak bültenleri duyacaginiz güncellemeler kabul ettiginde yazilimi ile kilidi iPhone’lar hemen yeniden kilitlenir. Su anda, arastirma 3G iPhone 2.2.1 sürümü kilidini açmak için sadece 1 güvenilir bir çözüm oldugunu gösteriyor. Sizin gadjet kilidini açmak için, bu donanim tabanli bir çözüm yeni bir kilidini yazilim serbest birakmak üzere devteam’e bekleyin (wich Apple sonraki güncelleme ile tekrar yeniden kilitlenir) veya almak Ya: Eger tp unlock düsünüyorsaniz, size 2 sey yapabilirsiniz.