Hindistan nokia n9 fiyat

Nokia gelismis mobil teknolojisi, son derece islevsel özellikleri ve göz çekici tasarimlari ile cep telefonlari tanitmak için bilinir. Bir kez daha, Nokia uluslararasi piyasalarda büyük bir cep telefonu getirerek kendi mükemmellik kanitlamak için gidiyor. Bu Nokia N9 oldugunu. Tüketiciler pazarlarda bu cep telefonu lansmani bekliyor. Bu bir QWERTY klavye ve 4 inçlik çoklu kapasitif HD ekran olmasi beklenen bir smartphone.

Bu Nokia cep telefonu bir cep telefonu elinde küçük bir fütüristik gadget yapmak tüm bu özelliklere sahip bekleniyor gibi tekno-meraklilari arasinda büyük bir hit olacak. Tüketiciler arasinda merak düzeyinde bakildiginda ve mobil pazarlarda, sirket olarak en kisa zamanda bu telefon serbest birakmak için karar verdi.

Nokia N9 kullanacagi isletim sistemi ile ilgili mevcut fazla bilgi yoktur olsa da, bir MeeGo tabanli cep telefonu beklenmektedir. Nokia bu, mantikli bir neden N8 N serisi ve tüm gelecekteki N-serisi telefonlari, son Symbian tabanli cep telefonu MeeGo isletim sistemi olarak bilinen yeni isletim sistemi esas alinacaktir oldugunu üzücü vardir vardir. MeeGo isletim sistemi Intel Moblin mobil isletim sistemi ve Nokia önderligindeki Maemo isletim sistemi özelliklerinin birlestirilmesi sonucudur.

Nokia N9 tüm bu bir arkaya bakan 8-megapiksel dijital kamera gibi çok heyecan verici özellikleri, büyük baglanti özellikleri ve multimedya özelliklere sahip. Bu 8 MP kamera çift LED flas 3264×2448 piksel çözünürlük yardimiyla harika fotograflar yakalamak mümkün olacak, otofokus, çift LED flas Geo-tagging, yüz ve gülümseme tanima özellikleri. Baglanti özellikleri ile ilgili olarak, eksik bir sey yok, bu tür Wi-Fi, 3G, HDMI baglanti noktasi ve Bluetooth destegi gibi özellikler bekliyoruz edilir. Bluetooth baglantisi ile, fotograflarinizi aktarabilirsiniz, bir göz kirpma olarak diger Bluetooth uyumlu cihazlara metin ve müzik dosyasi.

Bu Nokia cep telefonu, 4-inç genis Super kapasitif dokunmatik AMOLED sahip olacak sekilde tasarlanmistir. Bu 360 x 640 piksel ve 16 milyon renk çözünürlügü destekler. Bu dokunmatik \ ekrani, QWERTY klavye gibi özellikleri, QWERTY klavye, Multi-touch giris yöntemi, oto için Yakinlik sensörü turn-off, UI auto-rotate, Çizilmeye karsi dayanikli yüzey ve dokunmaya duyarli kontroller için Accelerometer sensör vardir.

O ses özelliklerine gelince, onun müzik çalar, MP3, WAV ve daha fazlasi gibi müzik formatlarini çesitli destekler. Onun telefon rehberi sinirsiz kayitlari saklamak ve maksimum 30 gün kayitlari arayabilirsiniz. Bu bellek 32 GB’a kadar genisletilebilir.

Eger fütüristik özellikleri ile büyük cep ariyorsaniz, Nokia N9 serbest birakilmasi için beklemeye deger.