htc hd7 tüm güçlü bir üründür

Merakla beklenen akilli telefon HTC HD7 simdi burada ve çok popüler kanitlamak için ayarlanmis görünüyor. Bu üstün insa kalitesi ve estetigi ile birlikte yenilikçi ve güçlü yazilim kazanan kombinasyon oldugu gibi akilli telefon ve gadget meraklilari etkilemek için emin olan bir yakisikli oldugunu.

Bu akilli telefon donanim gibi HTC 7 Mozart ve HTC Desire HD (bir alüminyum yekpare insa) olarak piyasaya diger yeni benzer. Estetik endüstriyel tasarim bir izlenim yaratmak için emin olabilirsiniz. Yakisikli nedeniyle dis ve kavrama egrileri nedeniyle de mükemmeldir gibi metal için saglam yapar arka, bir mat kaplama vardir.

Üretici unutulmaz bir deneyim için Windows Phone 7 ekledigi birçok ilginç özellikleri vardir. HTC HD7 4.3 “ekran ötesinde 480x 800 kendi piksel çözünürlük nedeniyle maç oldugu netlik gibi görsel bir zevktir. Bu akilli telefon bir diger büyük özelligi Xbox LIVE oldugunu. Büyük ekran ömrü daha deneyim büyütür. Satin almadan önce ücretsiz oyun oynamak gibi bir de oyun baslik çok çesitli seçebilirsiniz.

Dev 4.3 yüksek çözünürlüklü ekran benzersiz bir deneyim yaratiyor. Bu telefon üzerine yuvarlanan korkusu olmadan dik kalmak için yardimci olan bir genis kickstand vardir. Görüntüleyici Netflix, bu akilli telefon bulunan bir multimedya kütüphane sevdiginiz filmleri ve videolari kendi seçim alabilir.

Bir 720p HD video kamera ile birlikte gelir olarak HTC HD7 ile bir yüksek kaliteli fotograf ve film çekebilirsiniz. Görüntü kalitesi ve netlik olaganüstü bir durumdur. Bu tür parlaklik ve resim rengini düzeltir otomatik gelistirmek önceden gibi özellikleri ile fotograf gelistirmek kolaydir.

Bu telefon asilanan bir diger büyük uygulamaya Hisseler app. Söylemeye gerek yok, bu uygulama hisse senedi ve hisse ile ilgili tarih, is kullanicilari ile bir hit kanitlamak için emin bir uygulama için kullanici tutar. Tam ekran ayrintili grafikleri görmek için döndürmek ile bir 30 hisse senedi kadar almak ve ilerleme göz kulak olabilir. Bu telefon parlaklik 3 düzeyleri ile bir LED el feneri dönüstürülebilir El feneri uygulamasi ile birlikte geliyor. Ayni zamanda acil durumlarda SOS sinyali yanip sönebilir degil sadece.

Hava bilinçli için, bu akilli telefon bir hava uygulamasi ile birlikte geliyor. Bu bir 3D animasyon hava sunar, ayni zamanda yer ve diger sehirlerin tahminleri saglar ve ayni zamanda hava tahmin. Listesi uygulamasi, kullanicinin günlük görevleri için alisveris listesi, is ve seyahat bilgileri ve diger gün yönetmenize yardimci olur.

Eger HTC HD7 önceden yüklenmis özellikleri bakarsaniz, size itiraz takdir ve sundugu kullanici deneyimi hayal edebiliyorum. Güçlü donanim ve çok yönlü yazilim kombinasyonu dönüsümlü olarak HTC HD7 bir kazanan olmak için ayarlanmis görünüyor anlamina gelir harika bir kullanici deneyimi saglamak.