Kullanilmis helyo okyanus satin, AI kullanilmis bir helyo okyanus satin almak ve izlemek için ne nerede.

Kullanilmis Helio Ocean satin almak ve izlemek için tam olarak ne nerede bu yazi size gösterecektir. Günlük yedek soran ve Helio Ocean telefonlari kullanilacak sitemize gelip birçok insan var. Bu yüzden, Äôve insanlar bu telefonlari bulmaniza yardimci olmak için bir sayfa hazirladik. Tüm süre paralarini akillica harcanan emin olmak için gerekli ipuçlari ile tüketicilere saglamak.

Bir kez bu makalede ipuçlarini okuyun, asagidaki Helio Hücresel baglantisini tiklayin, ve tek bir yerde kullanilan Helio Ocean telefonlarinin en büyük seçim alinacaktir.

Helio müsteriler ayni yedek Helio telefon almak için sinirli DEGILDIR. Su anda bir isi veya örnegin Drift varsa, bir okyanus yükseltme CAN.

Aslinda kullanilmis veya yenilenmis yeni, olarak Helio Oceans satan insanlar, dikkat edin. Kullanilmis Helio Ocean satici kendi telefon # # # 786 girmek bir ekran görüntüsü ve sifirlamak diyor gelecek olan yeni veya yenilenmis telefon olup olmadigini kolayca onaylayabilirsiniz. Satici seçin GÖRÜNÜM var. Bir ekran gibi bu satin alindigi zaman yeni veya yenilenmis telefon olup olmadigi kullanilan konusma süresi toplam dakika, toplam aramalar, kullanilan toplam veri, etkinlestirme tarihi ve gibi degerli bilgiler verir açilir. (Onlar, Aore yapilan, sadece satici bunu geri Helio Ocean getirmek için kirmizi durdurma dügmesine basin varsa, AOS bekleme ekrani).

Sans eseri varsa, Aore yeni bir okyanus bakarak, bir sözlesme ya da satin alma (don, AOT ek 2 yillik sözlesme mahkum olmak istiyorum) ile gerekli hizmet sözlesmesi var DEGILDIR satici ile onaylayin.

Herhangi bir cep telefonu satin almadan önce, bu, herhangi bir su hasari AOT, orada degil onaylamak için de önemlidir AOS. Su hasari olan bir telefon herhangi bir üretmektedir kalan garantisini geçersiz kilar. Telefonlarin çogu nem göstergesi bir tür ile birlikte gelir. Bu kolayca satici telefonun pili çikarip alarak Helio Okyanusu üzerinde kontrol edilebilir. Pil merkezinde kirmizi bir X ile bir küçük beyaz nokta olmalidir.

Burada bir satici sormak için birkaç soru var:
1) Neden Helio Ocean satiyoruz?
2) Ne kadar Helio Ocean oldu?
3) orada Okyanusu üzerinde herhangi bir çizik ya da hasar var mi?
4) eksik bir sey ve ne aksesuarlar yapmak bunlar telefon ile olan var mi?

Burada Helio Ocean ile gelen standart aksesuar listesi:
Pil, ev sarj cihazi, USB kablosu, kulaklik, kulaklik adaptörü, ekran temizleyici, kullanim kilavuzu / CD ve fabrika kutusunda.

Bazi tasiyicilar aksine, Helio telefon aktif hale önce, cep telefonlarini açik bir ESN olmasi gerekir. Sen açik ESN, AOS ve asagidaki Helio Hücresel linkten daha yararli ipuçlari hakkinda detayli bilgi bulabilirsiniz.