mj88 seffaf tus takimi çin cep telefonu

MJ88 seffaf tus takimi ile bir moda, serin bir telefon. Bu, siyah bir kasa ile geliyor 0,5100 kg ve güzel bir dokunmatik ekran da agirligindadir. Çift SIM özelligi, kullanicinin kendi cep telefonu iki SIM karti kullanmanin keyfini saglar. Dokunmatik ekran 2’dir. 2 QVGA ekranda boyutu inç ve 240 bir ekran çözünürlügü ile 260k renkli ekran saglar * kullanici net ekranda, video görüntüleri görüntülemenizi saglar 320 piksel. Telefon Ingilizce, Rusça, Vietnamca, Arapça, Farsça, Endonezya, Tayland, Malezya ve Brunei için dil seçenegi vardir.

MJ 88 GSM 850, GSM 900, GSM 1800 ve GSM 1900 gibi bir GSM dört bant sebeke bantlari üzerinden çalisiyor. Bu dört bant sebeke kapsama kullanici yeni cep telefonu dünya çapinda kullanmaniza olanak saglar. Bu telefon yakisikli birlikte verilen sarj cihazi ile sarj edilebilir bir monte batarya ile geliyor.

Pil 400 saat kullanilmadigi ya da en fazla 240 dakika tam dolu bir pil zaman pil Konusma süresi bekleme pil süresi kadar saglayabilir. Çin Cep Telefonu MJ88 4 GB’a kadar TF kart uzatma destekleyen genisletilebilir hafiza karti yuvasi ile birlikte geliyor. Dokunmatik ekran çift tus takimi giris destekler ve ayni zamanda kullanici kendi parmak ve bu özelligi kullanarak ekrandaki harfler otomatik olarak yazilan mektubu tanir yazmak için izin veren bir el yazisi tanima özelligi vardir.

MJ88 bir SMS kisa mesaj servisi yani sira kullanici onlarin arkadaslari, aile ve is arkadaslari ile mesajlari olusturmak ve paylasmak için izin veren bir MMS multimedya resimli mesajlasma servisini destekler. Bu mesajlasma servislerini bir telefon görüsmesi yeterli degil ya da mümkün degildir olacak kullanici dostu iletisim yöntemleri ile kullaniciya saglar. Bu telefon çalar saat ve Dünya saat içerir saati özellikleri ile birlikte geliyor.

Bu telefon okuma için optimize bir dahili E-kitap okuyucu ve ögrenciler ve tasit için idealdir. Kullanici, uyumlu Bluetooth cihazlara kablosuz baglanti kazanç saglayan Bluetooth kablosuz teknolojisi veya kullanici ile cihazlara cep telefonlarini baglamak için bir USB kablosu kullanmanizi saglayan bir USB baglantisi içeren kendi MJ88 üzerinde baglanti seçenekleri kullanimi kolay keyfini uyumlu bir USB baglanti noktasi.

Bu müzik çalar popüler müzik formatlarinda yüksek kaliteli müzik çalma destekler ve bir dahili ekolayzir vardir. MJ88 3GP ve AVI, kabul edilen formatlara tam ekran modunda video oynatma destekler. Kullanici, güzel ve cömertçe boyutlu dokunmatik ekranda oynatma keyfi yaparken, cep telefonlarini video saklamak ve oynayabilirsiniz. Video kaydetmek için yardimci olur 0,3 megapiksel HDTV kamera özelligi entegre. MJ88 WAP ve GPRS özellikli telefon.