son Sony Ericsson PAYG telefonlari ile para kazanmak

Sony Ericsson cep telefonlari büyük özellikleri ve sik görünüm için ünlüdür. Çok planlari Kadar Bugün, bu cep telefonlari ödeme ile birlikte gelir. PAYG telefonlari, aylik cep telefonu giderleri izlemek isteyen insanlar için yararlidir. Oldukça ilginç, bu planlar ögrenciler, ev kadinlari ve sik sik çesitli yerlerde seyahat insanlar arasinda çok popüler. Bu planda, bir perakendeci önceden konusma süresi satin almak için vardir. Para yatirma sonra yillarda da herhangi bir gerginlik olmadan baskalari ile konusmak için ücretsizdir. Ayrica, bu telefonlarin düsük tarife planlari, serbest dolasim ve diger birçok tür hizmet sunar. Ancak, telefon sifir bakiye ulastiginda, daha fazla aramalar erismek için telefonunuzu sarj etmek zorunda.

PAYG firsatlar En son Sony Ericsson cep telefonlari, müzik çalar, LCD ekranlar, ve süper yüksek çözünürlüklü kamera gibi büyük özellikleri ile yetkilidir gelir. Bu telefonlar ayni zamanda GPRS, HSCSD ve EDGE gibi yüksek hizli teknolojileri ile gelismis gelir. Bazi perakendeciler son Sony Ericsson K550i cep telefonu ile bu plani sunuyoruz. Bu widget çok yüksek hizda veri gönderme ve alma için çok yararli oldugunu GSM sebekesi destekler. Bu otomatik odaklama ile 2 MP kamera ile güçlenmis gelir. Bir bu kamerali cep telefonu yardimi ile mükemmel kalitede fotograflar ve görüntüler yakalayabilir. Bir kullanici ayni zamanda gömülü QCIF video kamera destegi ile video klipler çekebilirsiniz. Flas özelligi ile de hatta los isikta net fotograflar çekebilirsiniz. Bir FM radyo en son haberleri ve en sevdiginiz sarkilari dinleyebilirsiniz. Bu gadget da MP3, AAC ve MPEG4 gibi müzik dosyasi formatlarini destekleyen bir müzik çalar destekler. Bir de resim bloglama yardimiyla bloglar resimleri dogrudan gönderebilirsiniz. Tek bir de SMS ve MMS özellikleri ile metin ve multimedya mesajlari gönderebilirsiniz. Ayrica i-mode tarayici yardimi ile e-posta gönderebilirsiniz. Bu telefon 7 saate kadar konusma süresi ve 350 saate kadar bekleme süresine sahip. Ayrica 950 mAh kapasiteli standart Li-Po pil destekler.

Sony Ericsson K550i Bluetooth, Kizilötesi ve USB teknolojileri ile gelistirilmis gelir. Bu teknolojiler diger cihazlarla veri paylasimi yardimci olur. Bluetooth ve kizilötesi baglanti noktasi çok güvenli bir sekilde baskalariyla veri paylasimi saglar kablosuz teknolojilerdir.

Öte yandan, Sony Ericsson C902 HSDPA 2100 destekleyen üçüncü nesil agina sahiptir. Bu gadget 240 x 320 piksel ve 256k renk destegi yüksek bir çözünürlüge sahip TFT ekran destekler. Bu cihaz mesajlari, veri ve video çok sayida depolamak için kullanilan 160 MB dahili bellegi bulunuyor. Bu telefon ayni zamanda GPRS sinif 10, HSCSD ve yüksek frekansta veri göndermek için yararlidir EDGE sinif 10 teknolojileri vardir. Bir de 5 MP kamera yardimi ile yüksek kalitede fotograf çekebilirsiniz. Bu kamerali cep telefonu kolay bir sekilde kamerayi çalistirmak izin 8 isikli kamera dokunmatik tuslari bulunuyor. O bir çagri yapiyor zaman onun QCIF video çagri kamera sayesinde, bir kullanici, diger kisinin imajini görebilirsiniz. Bu alet ayni zamanda bir müzik çalar ve RDS destekli FM radyo gibi büyük multimedya özelliklere sahip. Ayrica gelismis bir özellik yani TrackID müzik tanima sahiptir.

Böylece, PAYG firsatlar son Sony Ericsson cep telefonlari hayran özellikleri ile entegre edilmistir. Bu telefonlar düsük tarife planlari ile para kazanmak.