Sony Ericsson Xperia x1 vs Samsung G600 alanin ustalari

Sony Ericsson XPERIA X1 cihaz sehrin bir konusma yapiyoruz sayisiz muhtesem özelliklere sahiptir. Sik ve cilali telefon olaganüstü görünüyor ve dünya standartlarinda islevleri vardir. Bu gadget yüksek çözünürlüklü ekran onun gerçekten iyi görünüyor tamamlar. Tam QWERTY klavye ve optik joystick ile, karsilasma daha baharatli ve heyecan verici bir deneyim haline. Telefon zil sesleri tüm popüler biçimini destekler ve telefona katilmak için kullanici için eglenceli bir deneyim haline getirir.

Bu gadget de genisletilebilir 400 MB dahili bellegi bulunuyor. Bu, kullanicinin herhangi bir sorun olmadan tüm sevdigi veri kaydetmenize olanak verir. SMS, MMS, e-posta gibi mesajlasma seçenekleri push e-posta ve IM kullanicinin kendi yakin ve sevgili olanlar o olursa olsun bagli kalmak saglar. Telefon saglam siyah ve çelik gümüs renkli gövde son derece iyi görünüyor. 3.15 MP kamera, kullanicinin herhangi bir zorluk ya da mücâdele olmadan gerçek bir dijital fotograf makinesi deneyimi karsilasmaya saglar. Heyecan verici kamera otomatik odaklama, video, flash, ikinci video çagri, yüksek çözünürlüklü ve çok daha kullanici fotograf onun ellerini denemek ayni zamanda mükemmellik kazanmak sadece izin veren gibi özellikler. Elinde Dahili ücretsiz, sesli not veya arama, T9, organizatör, Resim düzenleme vb kullanicinin kolaylik ekleyin.

Özellikleri JAVA vb kullanicinin tekrar kaybolursa hiç kalmasini saglamak GPS alicisi, A-GPS fonksiyonu, insa gibi. FM radyo, TrackID tanima, hareket sensörü, vb daha eglenceli gadget ile vakit geçirmek için yapar. Telefon komple bir paket ve bir herhangi bir yas grubunda olmasi bir genç ya da orta yasli adamdan her biri için sahip olmasi gerekir.

Samsung G600 hakkinda konusmak, cihaz muhtesem görünüyor ve dünya standartlarinda islevleri mükemmel bir karisimidir. Hafif telefon ile farkli sinifi tanimlar çok yüksek çözünürlüklü ekrana sahip. Bu uygun daha boyunca kullanici eglendirir bu veri mamut miktarda saklayabilirsiniz bir övgüye hafizasi vardir. Telefon daha da kullanici tarafindan özellestirilebilir birçok heyecan verici oyun ile yüklenir. Kullanici, adrenalin bu zihin serinletici oyunlar yardimiyla acele almak ve onun zaman gerçek deger verebilir.

Sony Ericsson XPERIA X1 telefon son derece iyi olan siyah renkli gövdesinde tercih görünüyor. Bu otomatik odaklama gibi özellikleri ile süslenmis 5 MP kamera gibi pek çok diger özellikleri, kullanici hayatinin büyülü anlari kaydetmek saglar görüntü sabitleyici, video, flash ve çok daha fazlasi vardir. Vs ücretsiz, sesli not, TV elinde insa Bluetooth baski, belge görüntüleyici, stereo FM radyo, gibi özellikleri telefona ekstra cazibe katiyor.

Gadget kullanici her zaman onun sevdiklerinizle iletisimde kalmak saglar içinde tüm modern mesajlasma seçenekleri vardir. Telefonun ses netligi ve ses belirgin ve övgüye deger oldugunu. Bu, bu son gizmo kullanicilarin kafasinda onun ayri bir yer kadar açik hale getirir. Müzik çalar MP3, AAC, AAC gibi tüm popüler formatlari +, WMA vb Ayrica, telefonun sasirtici düsük maliyetli insanlarin çogunlugu arasinda bir favori yapmistir destekler.

Bu telefonlari Her ikisi de kendi sekilde ustalar vardir. Onlar gerçekten kendileri için özel bir yer yaptik. Bu telefonlar içlerinde çok sayida büyük ya da küçük araçlar sona erdi ve böylece, çoklu görev canli bir örnegi haline gelmistir. Onlar gizmo freaks çogunlugunun öncelik listesi tepesi ve su anda mobil pazarda çok talep vardir. Bu basariyla popülerlik rekorlarini kirdi ve gerçekten sahip deger cihazlardir var.