cep telefonu aksesuarlari – cep telefonu için ne kadar aksesuarlar yardimci olabilir

Onlar da kendi cep telefonu için bir aksesuar istiyorsaniz Çogu insan, yeni bir cep telefonu olsun, kisa bir süre sonra istenir. Aksesuar dizisi bile korkutucu, etkileyici. Bir tutucuya veya kemer klipsi gibi, daha güvenli bir sekilde telefon tasimak yardimci cep telefonu aksesuarlari vardir, siz cep telefonu kiliflari ve dekorasyon gibi bir eller serbest kulaklik gibi kolayligi, ve eglenceli aksesuarlari ile arama yapmak yardim edenler.

Bazi cep telefonu aksesuarlari neredeyse bir cep telefonu kullanmak için gerekli sekilde yaygin hale gelmistir. Size uygun bir kulaklik oldugunda bir telefon kullanimi çok daha kolay ve bir tasima çantasi yanlislikla arama yapmasini kaybolmadan telefon engeller, ya da. Telefonunuzu kullanmak daha uygun oldugunda, bunu daha iyi faydalanmak için olasidir. Burada mobil en iyi sekilde yardimci olabilir cep telefonu aksesuarlari birkaç temel tipi vardir.

araç sarj

Sahip telefonun ne marka olursa olsun, muhtemelen bir araba sarj kilometre bir sürü alirsiniz. Bir ev sarj cihazi telefonunuzla birlikte olsa da, size hareket halindeyken çok fazla zaman harcamak çok eger yardimci olmayacaktir. Eger araba için bir cep telefonu sarj cihazi her an ölü gidebilir bir telefonda konusmak zorunda sizi koruyacaktir. Bu, bir duvar prizinden telefonunuzu sarj etmek için firsat olmayabilir uzun yolculuklar için özellikle yararlidir.

kemer klipleri ve tasima çantalari

Baska büyük cep telefonu aksesuari, bir kemer klipsi veya bir tasima çantasi oldugunu. Sen tamir edilemeyecek biçimde zarar, cep telefonu damla istemiyorum. Cep telefonlari yerine pahali olabilir. Bu nedenle, saglam bir durumda telefonunuzu korumak, ya da en azindan kemer için klibi için akilli bir hamle. Bu parlak renklerde plastik yönetici görünümlü deri çantalar, ve kumas durumlarda dahil olmak üzere, seçim için birçok seçenek olacak. Bütçeniz ne veya zevkinize olursa olsun, ihtiyaçlariniza ödül olacak durumda tasiyan bir cep telefonu var. Bir davanin bir görünüm için umurumda degil, düsmesini telefon tutacak bir kemer klipsi için en az bahar unutmayin. Giysilerinizi veya kemer hem de telefon bagli kalmak sürecek saglam bir klip arayin.

eller serbest kulaklik

Devletlerin giderek artan sayida bir kulaklik kullanmiyorsaniz en az, sürüs sirasinda telefonda konusurken karsi yasalari yürürlüge koymak vardir. Bu eller serbest kulaklik halindeyken size yardimci olabilir bir cep telefonu aksesuar oldugu anlamina gelir. Telefonda çok daha fazla kazalarinda insan alirken Sürüs.

Hiç bir telefon görüsmesi tutan kaza orani artirabilir iddia edilebilir olsa da, bu telefon tutmak zorunda yoksa en azindan biraz daha az mesgul olacagim kesin. Eger telefonda konum, ya da sadece cep telefonu izlemek zorunda kalmadan uzun bir sohbet istiyorum ayni zamanda çalismak istiyorsaniz da bir kulaklik kullanabilirsiniz. Orada farkli kulaklik stilleri çok, ve pek çok farkli fiyat araliklari gelir. Kolay sizin için dogru birini seçmek için yapar.

bluetooth kulakliklar

Bu cep telefonu aksesuarlari kesme kenari vardir. Eger teller ile basa çikmak için sevmiyorum standart bir kulaklik için mükemmel bir alternatif konum. Bu kulakliklar bunlari saklamak yaparken kadar karisik ve normal bir kulaklik tüm avantajlara sahip almazsiniz. Çene uyacak kulak modelleri ve modelleri üzerinde dahil olmak üzere mevcut Bluetooth kulakliklar, için birkaç farkli tasarimlari vardir. Bunlar standart kulaklik biraz daha pahali, ama çok ekstra maliyet de hakli oldugunu bulmak.

Eger cep telefonu aksesuarlari satin aliyoruz eger hatirlamak ne

Sonra size en çok satin almak ne marka ve tip karar baslamak mümkün olacak hangi aksesuarlar ilgi biliyorum. Ancak akilda tutulmasi gereken birkaç sey var, bu yüzden ise yaramaz bir aksesuar ile sonuna kadar, ya da geri dönmek zorunda oldugunu bir yok. Burada cep telefonu aksesuarlari satin alma konusunda birkaç ipucu var.

1. Eger satin konum Aksesuar telefonunuza çalistigindan emin olun. Cep telefonlari henüz evrensel degildir. Bu kullandiginiz özel telefon marka ve modeli ile gitmek aksesuarlar satin almak zorunda oldugu anlamina gelir. Neyse ki, en çok cep telefonu aksesuari paketleri onlar ile çalisacagiz marka ve modelleri ile açikça etiketlenir. Eger kalici olarak zarar verebilir – Telefonunuz için dahili olmayan bir aksesuar almak için cazip degil.

2. Sadece sürecek düsünüyorum aksesuarlar satin alin. Birçok cep telefonu aksesuarlari çok zaman etrafinda çarpti ve bir yerden bir yere tasinirken harcamak. Iste size satin konum aksesuarlari kötüye bu tür almak ve çalismaya devam edecek olanlar emin olun anlamina gelir.

3. Online siteleri ve güvendiginiz magazalardan satin. Ucuz cep telefonu aksesuarlari sunan yerler bir yeri vardir, onlar güvenilmez olabilir. Eger onlar size ihtiyaciniz Istediginiz öge ve müsteri hizmetleri verecek bildiginiz bir magaza ile sopa gerekir nedeni budur. Bazi online siteler sadece dolandiricilik, ya da reklam gibi daha düsük kaliteli aksesuarlar sunuyor. Eger önceden aliyoruz bildiginizden emin olun.

4. Fiyat dikkat edin. Satin almadan önce cep telefonu aksesuarlari bir süre için çevresinde alisveris çok, farkli magazalarda fiyat çok degisebilir. Daha ucuz baska bir yerde ayni seyi, ya da benzer bir fiyat için daha iyi bir aksesuar bulabiliriz. Bir tugla ve harç magaza ya da bir web sitesinde satin aliyoruz olursa olsun, çevresinde alisveris ve fiyatlari karsilastirirken en iyi anlasma almaniza yardimci olabilir.

Cep telefonu aksesuarlari cep telefonu kullanmak için ihtiyaç duyan herkes için mükemmeldir. Sadece uzun bir süre sürecek kaliteli bir ürün elde emin olmak için, onlari satin almadan önce biraz zaman alabilir emin olun.