Eger `t gerçek bir sey iphone klonlar alabilirsiniz zaman

Sagladiklari özellikleri ve uygulamalari da temelde, dokunmatik ekran büyük olan herhangi bir telefon bir iPhone klonu kabul edilebilir, ama asagida en yakin sadece göründügünden daha da iPhone eslesen on telefonu bir tartisma, ama.

Samsung Instinct iPhone çok benzer ve çok fonksiyonel bir GPS sistemi içerir. Hatta çok daha hizli veri transfer orani ile iPhone geçti.

Sony Xperia PC kullanicilari için tercih edilebilir Windows Mobile 6.1 üzerinde iPhone ve ishal daha biraz daha genis ekrana sahip. Bu, ayni anda etkin bir masaüstü dokuz çalistirabilen. Ayrica bir kizakli QWERTY klavye bulunuyor o da iPhone farklidir.

Deeda Pi tam iPhone taklit etmek çok zor çalisir ve% 95 kadar basarili. Bu üçüncü taraf uygulamalari olusturmak ve yüklemek oldukça kolay hale bir açik kaynak platformu üzerinde çalisir.

LG Voyager orada dokunmatik ekran etrafinda daha büyük bir çerçeve ve bir QWERTY klavye ortaya çikarmak için açik döndürür o da iPhone oldukça farkli görünüyor. Onun ana ekran menü yapisi hemen hemen ayni oldugunu da iPhone aynalar.

Ayrica LG, Vu görünümünü taklit ve dokunmatik aktif kullanici arayüzü saglayarak iPhone hissediyorum. IPhone aksine, Vu önemli bir özelligi MediaFLO TV verdigi destektir.

Ilk bakista, hizli bir ilk bakista olsa Cect P168 iPhone ayirt edilemeyebilir. Ayrica 1.3 megapiksel kameraya sahip ve “3D Surround Ses” yetenegi sundu.

HiPhone kullanici arayüzü görünüm ve islevsellik açisindan iPhone en dogru knock-off olabilir. Görünümünü ayiran tek sey Apple simgesini tersidir logosu vardir. Ayni zamanda çalistigi Windows Mobile isletim sistemi iPhone ayirir.

Meizu M8 Mini One fazla iPhone daha iTouch gibi görünüyor. Bu güzel bir boyutu olan bir 3.4 inç ekrana sahip. Ayrica 200 sadece $ baslayarak, bir daha lezzetli fiyat etiketi ile birlikte geliyor.

Gerçek görünümü çok farkli oldugu için HTC Touch Dual ilk bakista bir iPhone klonu gibi görünmüyor. Bu tipik bir standart cep telefonu gibi çok daha fazla görünüyor. Onun küçük paket içinde, HTC Touch Dual hemen hemen tüm iPhone ile ayni güçlü özellikleri içerdiginden görünüyor, ancak, aldatici olabilir.

Son olarak, Desay N8 bile ayni tasarim, ev dügmesi ve duvar kagidi olan sag asagi iPhone taklit de iyi bir is yok. Ana ayirici faktör gerçek bir dokunmatik ekran olmadigidir. Kullanicilar yerine kendi parmaklarinizin daha gezinmek için verilen kalemi kullanmalisiniz.

Açikçasi telefonu üreten çesitli iPhone bunlarin cevaplari ile çikacak. Klonlar neredeyse kesin olmaktan hatta bazi özellikleri iPhone asarak degisir. En üst seviye ürünler oldugu gibi, knock-off her zaman bol, ama hiçbir sey genellikle orijinal yener.