htc efsane üst düzey bir cep telefonu

Mart 2010 yilinda yayimlanan, HTC Legend çok yönlü, prim Smartphone. Bu bir telefon degil sadece yapmak özellikleri etkileyici bir dizi var, ama bir hala etkili ve video kamera, tasinabilir medya oynatici ve web tarama cihazi.

Efsane 112×56.3×11.5mm önlemler ve sadece 126 gram agirliginda. Büyüklügü göz önüne alindiginda, bu nispeten hafif kabul, ve ince profili ile bu birlestiginde cep dostu sadece efsane yapmak ama tutun ve kullanimi rahat. Yakisikli gümüs bittikten çok çekici bir telefon.

Kadar 16 milyon renk 320×480 piksel piksel kurulum içinde görüntülenebilir. Bu kapasitif dokunmatik ekran, dahili medya oynatici ile keskin ve canli video oynatma saglar görüntü kalitesi çok yüksek seviyede, AMOLED 3.2 inç verir. Optik trackpad Android kullanici arayüzü navigasyon alternatif bir araç sunar ve bir otomatik döndürmek islevi ivme sensörü yerlesik bir nezaket dahildir.

Titresim, MP3 ve WAV zil sesleri HTC Legend ile mevcut uyari türü vardir ve zil sesi olarak bu biçimlerinin müzik dosyalari atayarak, kullanicilar kendi seçtikleri herhangi bir zamanda telefon çaldiginda bir parça duymak için cep telefonlarini özellestirmek için firsat var. Bir 3.5mm ses jaki ve bir hoparlör telefon sistemi hem eller serbest iletisim saglamak için verilmektedir.

Bu çaptaki bir Smartphone beklendigi gibi, kullanisli özellikleri bir dizi standart olarak saglanir. Medya oynatici müzik ve video dosya biçimleri bir dizi destek, çok yönlüdür. YouTube ve Google Tartisma gibi Google arama, Maps ve Gmail tüm dogrudan, özel uygulamalar üzerinden erisilebilir. Verimlilik amaciyla, birçok yararli özellik böyle bir belge görüntüleyici, organizatör ve sesli not kaydedici olarak yer almaktadir.

Çesitli baglanti yöntemlerini halindeyken internet ve hücresel sebekeler hem de bagli kalmak için HTC Legend tarafindan kullanilmaktadir. Class 10 GPRS ve sinif 10 EDGE az veya hiç 3G kapsama alanlarinda hücresel ag baglantisi onun birincil yöntem ile cep telefonu saglar. HSDPA (saniyede 2 mega bayt HSUPA yaninda) 3G kapsamindaki alanlarda saniyede 7.2 mega bayt kadar hizlarda internet baglantisi saglar. Bir kablosuz internet yönlendirici bir sinyal algilandiginda Wi-Fi kullanilmaktadir. Bu sagladigi hizli baglanti için gelismis bir web tarama deneyimi sayesinde saglar. Bu diger telefonlar ve bilgisayarlar gibi uyumlu donanim baglantisi Bluetooth ve USB baglantilari her iki tarafindan yürütülmektedir, bu nedenle bu tür dosya paylasimi gibi görevleri yapilabilir.

A 5 MP kamera (2592×1944 piksel çözünürlük) tomurcuklanan fotografçilar agirladi tutar. Bu yüksek kaliteli fotograf ve video saglar ve kameranin yazilim paketinde yer alan görüntü gelistirme özellikleri bir dizi vardir. Bu yüksek kaliteli fotograf ve video alarak bir esinti oldugundan emin olun.

Bir mikro SD kart yuvasi olmalidir dahili depolama of384 MB yeterli degil, bu medya dosyalari gibi veri depolama için 32 GB’a kadar hafiza karti barindirabilir.

HTC Legend ile kazanan için kesinlikle vardir. Etkileyici donanim ve yazilim ile uzun Essiz alüminyum yekpare cep telefonu bilenler her türlü etkilemek için eminiz.