htc ek yenilikçi özellikleri ile gömülü

Günümüzde piyasada yakisikli çesitli gelisti oldugunu. Nokia gibi sirketler, Samsung, Motorola, Sony Ericsson, çesitli akilli telefonlar ilgileniyor. Tüm markalar ultra nesil ihtiyaçlarini karsilamak için çalisiyoruz. Büyük lider mobil manuacturing sirketi HTC de bu yaris içine girdi. Bu sirket halk arasinda kargasa yaratabilir mükemmel gadget ile mobil alana gelir. HTC Snap uygulamalari çarpici dizi ile doldurulmus bir müthis yakisikli oldugunu. Windows Mobile Professional 6.1 Isletim Sistemi, A-GPS Navigasyon gibi birçok ilginç özellikleri destekler, Google Maps vb Tüm bu özellikler kendi içinde bu gizmo daha özel hale.

Bu 12mm boyutlarinda derin sirasiyla 61.5mm genisliginde uzun 116.5mm ölçen bir 120 gram smartphone. Yani, kolayca olanlar avuç içine sigan. Bu 320 x 240 piksel çözünürlüge sahip yaklasik altmisbesbin renk görüntüler 2.4 inç TFT renkli ekrana sahip. Bu cep telefonu qwerty klavye ve topunu navigasyon ile birlikte gelir. Bu özellikleri ile, kullanici kolayca bu gadget çalisabilir. Bu iyi görünümlü cep telefonu kahverengi renk mevcuttur. Bu standart Li-Ion 1500 5 saat konusma süresi ve 480 saat süre stand-by saglar mAh sarj edilebilir pil ile donatilmistir. Kullanici tekrar tekrar bu yakisikli sarj için degil ihtiyaç vardir.

Bu cep telefonu üçüncü nesil teknolojilerini destekler ve daha iyi baglanti saglar. Kullanicilarin dört bant GSM sebekesi üzerinde çalismaktadir internette sörf saglar. HSDPA, EDGE ve GPRS gibi ileri teknolojilerin hizli bir hizda veri aktarimi. Bluetooth ve USB baglayarak, dosyalar çok bu akilli telefondan dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar veya baska bir uyumlu cihaza aktarilabilir. Ayrica, büyük depolama alani ile birlikte geliyor. HTC Snap 192 megabayt RAM ve hafiza karti ile 16 GB kadar genisletilebilir olabilir 256 megabayt ROM bellek içerir. Yani, mobil kullanici mümkün oldugunca çok veri olarak saklamak için ücretsizdir.

Bu çarpici akilli telefon tek bir resim hem de video çekimi saglayan iki mega piksel dijital kamera entegre etti. Bu aygiti bir video kaydedici ile video kaydedebilirsiniz. Farkli formatlarini destekler video oynatici ile birlikte geliyor. Belge görüntüleyici özelligi ile, mobil kullanici MS Excel, PDF görüntüleyici, PowerPoint ve MS Word gibi farkli biçimlerde destekleyen onun dosyalarini okuyabilir. Disinda her gelen, çesitli çoklu ortam mesajlasma özellikleri ile birlikte geliyor. Yani, bir daha da çok paralar harcamadan onun sevdiklerini temas olabilir. Kullanici SMS ile basit metin mesajlari olusturabilir, gönderebilir ve alabilirsiniz. Iletisim e-posta ve anlik mesajlasma ile iki kullanici arasinda yer alabilir. MMS.It eglence özellikleri bol gelir üzerinden tek bir resim veya video kupürleri paylasabilirsiniz. Tek bir farkli formatlari destekleyen müzik çalar sevdigi sarkilari dinleyebilirsiniz. HTC Snap her yas grubu için ideal bir üçüncü nesil smartphone. Aslinda hizli büyüyen nesil tatmin Onun fantastik bir cep telefonu.