iphone bekleme süresi sorun için uygulanabilir çözümler

Arkadaslarim her zaman Iphone bekleme süresi sorun hakkinda sikayet etti. Güç oftenly bile bir gün ve en çildirtici sey için son bir `t baska bir pil degistirebilirsiniz degildir olabilir. Böyle bir tür cep telefonu nasil kullanabilirsiniz?

Iki yildir ve bekleme süresi neredeyse iki gün sürer kadar, 2008 yilinda ilk iPhone var. Eger oyun oynamak Ancak, bazi okuma ve muhtemelen sadece 4-8 saat sürer net sörf yapmak. It `aslinda oldukça normaldir var ve sikayet önce bu Iphone büyük ekran ile cep telefonu tür gerçekten anlamaya gerekir. Bu sürede kullanarak iPhone etkileyebilecek oldukça güçlü bir eglence fonksiyonu içerir. Sonra size okumaya devam gerekebilir Iphone bekleme süresi sorun vardi.

Otomatik posta alma. Bunlar Iphone otomatik olarak yeni postalari almak için düzenli araliklarla posta sunucusuna baglanmak anlamina geliyor. Bu gerçekten çok güç yiyor. Iphone itme gönderme islevi destekliyorsa Ve, `daha iyi bu islevi ayarlamak tercih d. Aksi takdirde el olmak için alici sekilde ayarlamaniz gerekir.

Süreç arka planda çalisir. Arka plan kullanicilar planda çalisan Iphone degil `t destek yazilimi baska bir yazilim yardimi ile bu islevi gerçeklestirmek ragmen. Güç tüketimi – sorunlar onunla birlikte de ise gerçekten bizim Iphone yasam daha rahat yapabilirsiniz. Eger ciddi “Tanitimi” gibi üçüncü parti yazilim kullanmak için degil tavsiye edilir sorun bu tür çözmek için. Sen `daha iyi istediginiz herhangi bir zamanda bellek durumunu kullanarak kontrol etmek için özel bir süreçlerini yönetme yazilimi yükleyin d. Eger bir kerede sona erebilir çalistiran süreci bulabilirsiniz.

Bilesenleri plug-in bulunan çok fazla yazilim yüklü. Bu tür çogu zaman için yazilim yerlesik bellegi. Bu durum tamamen sizin iPhone yavaslatabilir. Yazilim eklentisi o kadar yüklemek için kaçinarak bu sorunu çözebilirsiniz.

Ve yani sira esas sorun, biz güç tasarrufu için daha fazla seyler çesit yapabilirsiniz üzerinde konustuk.

Ekran parlakligini düzenlenmesi.

Manuel olarak Telekomünikasyon Operatör bulmak için modunu ayarlama. Sinyal zayif Iphone otomatik olur zaman.

Zaman içinde net baglantisini kesin. Çikmak kesinlikle EGDA ve WIFI net kesebilir.

Eger bazi seyleri fark edebilirsiniz, ben kolayca iPhone kullanarak için bütün gün boyunca alabilirsiniz yukarida söyledi. Iphone pil sey hakkinda yeni bir iphone pil büyük kapasiteli son günlerde serbest birakmak için kapali bir haber kontrol etti. En son bilgiler Kimpaul gelecekti.

Eger kimpaul `in hareketli gözleri tutun.