lg günesten daha fazla parlatacak

LG tüm dünyada ürünleri ile taninan konglomera taninmis ve de güvenilir. Bu teslim çünkü kalite çok ünlüdür. Bu yerine getirmek ve insanlarin her türlü ihtiyaçlarini karsilamak için kaliteli ürünler büyük bir koleksiyona sahiptir. Sirket müsterilerinin ihtiyaçlarini karsilamak için çok uygun ve ekonomik bazi ürünler üretmektedir. LG insanlarin kafasinda mükemmel bir marka hatirlama vardir. Biz elektronik her saniye kisinin isim LG düsünüyorum. Sirket ayrica mobil pazarda güven bir sürü yaratti ve korumustur. Bu sirket nedeniyle yoldan geçenlerin dikkatini yakalamak için çok karmasik ve essiz tasarima sahip cep telefonlari çok popüler. Bu sirket tarafindan son telefonlari en son teknolojileri ve gelismis özellikleri ve uygulamalari ile güncellenir.

LG LG Shine Serisi ile geldi. Bu serideki tüm telefonlar süper sik ve zariftir. Bunlarin her biri mücadeleye birbirlerine ve baskalarina yeterli rekabet verir. Bu serinin her cep telefonu modeli digerinden daha iyidir. Bu çekici telefonlar güzelligi için bilinir. Bu telefonlar bir cep telefonu gerekli olan tek sey var. Su anda bu serisi altinda dört telefonlari vardir. Onlar LG CU720 Shine, LG KE970 Shine, LG KU970 Shine ve LG KE770 Shine. Bu makale, LG Shine bir analizdir.

LG CU720 Shine çok sik görünümlü bir telefon. Bu cazip telefon tam metal gövde ve ayni zamanda bir ayna etkisi ekrana sahip. Bu ayna etkisi ekran Samsung tarafindan benzersiz bir kavramdir. Görünüyor gerçekten tür vardir. Metalik gövde bakim hakkinda kullaniciyi daha az endiseli hale getirir. Bu bir 3G ag GSM etkin cep telefonu. 3G HSDPA teknolojisi eslik eder. Bu özellik, Internet’e hizli erisim saglar.

Bu cihaz 100 boyutlari vardir x 50.5 kolay tasimak ve tutmak için yapar x 15 mm. Bu telefon kullanimi kolay yapan bir kullanici dostu bir arayüze sahip. Bu çok hafif bir telefon. Bu son derece hafif yapar sadece 119 gram agirliginda. Bu telefon 2.2 inç son derece genis TFT ekrana sahip. Bu genis ekran kullanici çok keyifli bir izleme deneyimi saglar. Bu son derece sik telefon 240 x 320 piksel çözünürlük tarafindan desteklenen 256K renk görüntüleme kapasitesine sahip. Bu seyirciler için çok rahat yapar.

Bu çekici cihaz kullanicinin kendi tarzinda güzel ve hos fotograflar için tiklayin saglayan 2.0 megapiksel bir çok arzu kamera ile donatilmistir. Kullanici bu kamera ile onun / onun fotografik becerilerini kesfedebilirsiniz. Bu telefonun kamerasi 1600 x 1200 piksel çözünürlügü destekliyor. Böyle bir yüksek çözünürlüklü görüntüler daha parlak ve renkli. Sen otofokus ve zoom gibi ek özellikler ile fotograf ayarlama seçenegine sahip. Dahili flas daha az isik oldugu yerde kullanici, karanlikta bile resimleri tiklayin yardimci olur.

LG CU720 Shine arasi bir vardir
500 telefon rehberi kayitlari, son çagri listesi, 300 mesajlari ve daha birçok saklamak için kapasitesine sahip 50 MB LG ry. Bu devicssagso bir bellek karti kullanarak istediginiz bir bellek genisletme bir seçenegi vardir. MicroSD (TransFlash) hafiza karti inansFlashone kullanilir. Bu geri bir çok güvenilir ve güvenilir bir pil vardir. Bu telefon yedekleme sürekli konusma süresi 3 saat ve bekleme süresi 250 saat pil ile kullanici saglamak için reteonsible olan Standart Batarya, Li-Ion 900 mAh kullanir. Telefon çok kullanisli ve agir özellikleri ve uygulamalari ile kurulmustur çünkü bu büyük bir çikistir.

Bu LG Shine kullanicinin diger cep telefonlari ve kisisel bilgisayarlar gibi diger uyumlu cihazlarla veri paylasmak saglayan Bluetooth, USB, EDGE, GPRS ve 3G gibi temel baglanti özelliklerine sahiptir.