mobil video telefonunuzda geldi ve its etti

Mobil video son on yilda TV’de çogaldigini oldugunu, Äúvideo klibi, au tüm programlari çok büyük bir ivme kazandi. Ama gerçekten müzik videolari olan mobil hizli yolda video koymak. AOS ilk video klipleri bir göz atin, edelim.

Video klip gösterisi izlerken Kaçimiz yüksek sesle güldü degil mi? Onun dallarindan biri otururken bir agaç kesmek için çalisan bazi eski moruk izlerken gerçekten bizim komik kemik gidikliyor bir sey var. Onun arka üzerine dogru 15 metre düsüs bir yasli görmeye daha mi komik olsun mu?

Ve kim bir yetiskin bir genç, AOS spor katilmak çalistiginda dogmak göbek gülüyor inkar edemez. Su nese video klip için mükemmel bir yemdir.

Tabii klipleri bazi komut dosyasi olmak için sabirsizlaniyoruz, ama kimin umurunda? Biz komik ve komik bir sey bu klipleri tüm hakkinda ne oldugunu izlemek istiyorum.
Genellikle uzunlugu sadece birkaç dakika bu piyasada bugün birçok mobil video cihazlar için yapilan özel gibi görünüyor bu video klip oldugunu. Sadece komik klipler hak degildir. Bir akilli telefon klibini dinlemek olan bir kisinin, ayni zamanda izleyebilirsiniz degil sadece, çünkü müzik video büyük bir istir.

Son zamanlarda web vurmak için yepyeni bir teknoloji 3GP video oldugunu. Çogu genellikle ücretsiz indir bulunmaktadir. Sarkici bir çok su anda asagidaki insa etmek ve büyük promosyon elde etmek için ücretsiz kisa çesnicibasi videolari bu tür baslatmak. Ayrica isimlerini bilinen almak ve kendi adini olusturmak için ilk kez grup veya vokallerinden için kolay bir yöntem olabilir. Uzun degil geri zil sesleri büyük bir sey vardi ve karsidan olabilir kullanilabilir zil sesi yapmak için mücadele tedarikçi ton vardi. Su anda mobil video indirme popülaritesi zil sesleri yendi ve bu hizmeti sunmak için hashas birçok site var.

Google arama içine mobil video indirme yazin ve muhtemelen binlerce ama sitelerin milyonlarca sadece geri alirsiniz. Mobil video büyük is ve bir sürü insan bu yeni teknoloji ile almak istiyorum çünkü öyle. Sarj mobil video ücretsiz YouTube kadar yaygin hale gelmektedir. Simdi herkes, bir mobil cihaz üzerine bir video indirmek halindeyken izlemek veya tüm kisilerine ile paylasabilirsiniz.

Mobil video sistemleri arka koltukta monitörler kullanirken veya havai ekranlar asagi çevirin tarafindan neredeyse herhangi bir otomobil dahil olabilir. Bu müthis araç içi eglence çesitli artirir. Äúhow uzun simdi,, kavga olmadan çok uzun bir yolculuga birlikte çocuklari alarak sikayet veya sürekli soran düsünün?, AU onlara belki kendi videolari seçimi ya da zevk için izin vererek arka koltukta mobil video sistemleri, sinirsiz eglence ile mevcut gençler olarak bilinir Ne seyahat ederken kendi oyun sistemi oynamak.

Motorlu aracin arka koltuklardan güzel boyutu kafalik monitörde film keyfini mümkün olmayan sadece çocuklar için degil, bikkin ve seyahat huzursuz olsun daha olgun yakinlari için ek olarak mükemmel bir kavramdir. Tatil boyunca bir ziyaret için büyükanne eve getiren bir sürü daha az sinir bozucu o izlemek, ya da birkaç çok sevilen yasli filmleri uykuya eger. Olabilir O uzunca bir süre için torun birkaç ziyaret degil Ya da belki, onlar onlari görmek için bir gezi zevk verebilir onu birkaç video yapmak yardimci olabilir.

Mobil video burada kalmak ve belki de iyi bir seydir. Hepimiz kendimizi iletisim ve eglendirmek için yeni yollar kullanabilirsiniz.