nokia e7 ve nokia n8 büyük performans

Nokia kesinlikle dev gözünü bazi rakip sirketlerin sahip cep telefonu öneririz özellikleri ile kafa dönüm akilli bir dizi serbest, son zamanlarda iyi bir form üzerinde olmustur. Bu N8 ve E7 hem spor sirasiyla böyle bir 12 ve 8 megapiksel kamera gibi büyük özellikleri, hem de çok yönlü ve özellestirilebilir Symbian 3 isletim sistemi bir dizi olarak modelleri.

Yüzeyde, bu iki yakisikli yakindan incelenirse ancak çok benzer, siz düzenli olarak e-posta ve SMS mesajlari göndermek isteyenler için mükemmel bir seçim yapmak, E7 QWERTY klavyeye slayt ile birlikte göreceksiniz. E7 ve N8 hem E7, 4 inç sunan saglayan, gelismis dokunmatik ekran sunuyorsunuz ve N8, 3.5 inç ekrana sahip. Her iki ekran ekran görüntüleri üzerinde muhtesem kalitede görüntü, hem de kullanici arayüzü gezinmenin bir yanit araci saglanmasi, 16 milyon renge kadar görüntülemek için yetenegi ile birlikte, AMOLED teknolojisi sunuyor.

Nokia E7 gerçekten utanç birçok rakip kamerali cep telefonlari koyar yüksek kaliteli 8 megapiksel kamera vardir. Bu flas ile yüksek piksel çözünürlük, HD video hem de cografi etiketleme ates olanagi sunar. Bu su anda piyasada bir telefon bulunabilir için en etkileyici telefonlari biri olmasina ragmen, kendi fotografçilik konusunda ciddi olanlar Nokia N8 kontrol etmek gerekir. Büyük 12 megapiksel övünme, tüm E7 kamera özellikleri degil, ayni zamanda spor Carl Zeiss optik ile birlikte gelir. Efsanevi kamera lens üreticisi en üst düzeyde görüntü kalitesi saglanmasi, kamera lens donanim saglar ve kameranin yapi kalitesi hakkinda hiçbir süphe ile kullanicilar birakir. Bu Nokia N8 artik nihai kamerali oldugunu az argüman birakir.

Hareket halinde gezen Internet yeni bir akilli telefon seçimi herkes için önemli bir faktördür. Saniyede 10.2 megabayt (3G kapsama olan alanlarda) indirme hizlari övünme hem yakisikli, hizli bir tarama deneyimi saglanir. Ayrica, her iki telefon da tam Wi-Fi baglantisi ile birlikte gelir. Bu özelligi kullanan sonucu kullanicilarin uygun erisim zaman yerel kablosuz internet yönlendiriciler tarafindan saglanan sinyalleri kullanir gibi kullanicilar, daha hizli baglanti sahip olmasidir. Bu ücretsiz internet erisimi saglayan ortak Wi-Fi etkin noktalari giderek artan sayida, bir, ticari iç veya kamu yerde olabilir.

Her iki cep telefonu tercih edilen isletim sistemi olarak, standart olarak Symbian ^ 3 ile birlikte gelir. Bu kullanicilari kullanicilarin kendi zevkinize yapilandirilmis uygulamalar, widget’lar ve temalar ile tercihinize özel 3 homescreens olmasina izin verir. Ayrica, N8 ve E7 hem Bluetooth ve USB uyumlu donanim aygitlari sayesinde, hem de dahili depolama cömert seviyelere kapsamli multimedya uyumluluk ve baglanti ile birlikte gelir.

Her iki telefonda benzer etkileyici özelliklere sahip olsa da, farkliliklar bir dizi vardir. E7 Donanim-bilge, temel farklar N8 kamera olmasi ve kayarak açilan QWERTY klavye. Açikçasi, Nokia iki farkli hedef gruplarina iki çok farkli telefonlar hedefledik. Eger bir is kullanici iseniz, E7 daha yakindan bakmak isteyebilirsiniz. Multimedya tutkunlari için ya da fotografçiliga olanlar için, N8 kontrol ediniz. Her iki cep telefonu bulunabilir emin her zevke uygun bir cep telefonu, yani canli renk semalari bir dizi gelir.