nokia n95 bilgisayar sikistirilmis

nokia n95

Nokia N95 kesinlikle çene birakarak inanilmaz bir cihazdir. Bu sadece bir cep telefonu aramak için büyük bir kötülük yapiyor olurdu. Bir 5 megapiksel kamera, uydu navigasyon, medya oynatici, PDA özellikleri bir tam takim ve, oh evet, hatta telefon görüsmeleri yapar birlestirir elektronik sihirbazlik bir mücevher ne denir ki? Bu zor bir karar olacak, ama terim arkasinda görüs göreceginden olduguna inaniyorum: “Mine!”

Nokia N95 iki yönlü sürgülü biçimi uygun bir tus takimi ya da oyuncu kontrollerin tam dokunmatik düzenleme arasinda seçim uzak kaymaktan kayma gidelim. Eger manzara modu ve etrafinda dönen 3D multimedya menü baslangiç ??için 2.6 inç ekran anahtari ilk kez gördügünüzde, büyük olasilikla kredi karti için dalis için gidiyoruz.

Eger Blackpool tahta tarafindan sarhos ve geri otele yolunuzu bulmaya çalisiyorsaniz zaman, aninda yerel haritalar indirme birkaç metre içinde size GPSing ve gösteren N95 yetenegini takdir edersiniz sadece nerede halt vardir.

5 megapiksel kamera süper güçlü renk vermektedir ve hatta çok düsük isik kosullarinda olaganüstü görüntü kalitesi saglar otofokus ile Carl Zeiss lens içeren, Nokia’nin zaten üstün N93i Enstantane bir performans asiyor. Eger lümen bölümünde küçük bir yardim ihtiyaciniz varsa, LED flas dostun yüzünü 3 am ne kadar yesil ertesi gün görebilirsiniz böylece konuda isik çok tutacaktir. Görüntülü iletimi için ikinci bir igne deligi kamera da bulunmaktadir.

Nokia 95 MPEG-4 formatinda oynatma sirasinda mini HDTV çözünürlük ve netlik saglar. Bu aslinda ‘bir telefon tarafindan olusturulan varlik inanmak gerçekten zor. Telefon (evet, telefon özellikleri burada da oldugunu unutmak kolaydir) konusunda ise, ses kalitesi sasirticidir çagirir. Eger arkadaslari sag Odaya vardi düsünebilirsiniz. Sasirtici bir sekilde, FM ve MP3 hem de müzik çalma ve ses kalitesi oldukça telefona ölçmek degil. Ne olursa olsun, N95 ile birlikte gelen kulaklik dökümü ve üstün kaliteli bir dizi yatirim. Her sey çok daha iyi duyulur.

Nokia N95 sonunda yarisindan daha az fiyata perakende gerekir iPhone ile dogrudan rekabet içinde pazar segmentinde güçlü bir payi yakalayabilir olmadigi konusunda söylemek zor olacak. Bu bir stonking büyük özelligi olagan Nokia istedigi gibi uygulamaya seti, hepsi Google görmek, özellikle, insanlarin bir kaz var için Exorcist Linda Blair gibi baslarini döner gibi gidiyor düzenli bir paket sarilmis Toprak-vardir asagi uzaydan ve sag asagi pub GPS animasyon baskin gibi. Bu mobil / PDA dalganin nihai telefon ya da iPhone dalga sörf pirzola var? Bahisçilere onlar yerel magazalar kendi banka kartlari ile oy zaman bu tespiti yapmak gerekir.