nokia telefonlari sadece en iyi

Nokia önde gelen cep telefonu markalarindan biridir ve pek çok son derece popüler ve kullanisli cihazlar üretti. Zaman zaman, sirket, N serisi, X serisi, E serisi vb her serisi serisi altinda piyasaya yakisikli araliginin USP belirli bir özelligi ile iliskili olarak çesitli serisi altinda yakisikli bir dizi yayimladi. Örnegin Nokia N serisi cep telefonlari yeni ve sik yelpazesi ile cep telefonu dünyasinda devrim. Daha önce cep telefonu sadece arama yapmak ve gönderme ve ancak N serisi araçlar kullanicilarina Bluetooth avantajlari ve diger birçok gelismis özellikler keyfini, MP3 veya radyo ile müzik dinleme tesisi saglanan mesajlari almak için anlami.

Çok popüler N serisi cep telefonlari bazi Nokia N95, N96 ve N73. Sirket Nokia N8 seklinde serisinin baska bir mücevher baslatmak için gidiyor. Bu 12 mega piksel kamera ile ilk Nokia cep telefonu. Cihaz etkileyici bir dokunmatik ekran ile geliyor ve kullanicilarin farkli üç evleri ekranlar özel olmasini saglar. Telefonun son derece güçlü Kamera, video klip çekim ve sorunsuz dokunmatik ekran kontrolü ile genis ekran görüntüleri (16:9 oraninda) yakalarken bir vizör olarak tam ekran kullanimi saglar otofokus özelligi ve Carl Zeiss optik ile birlikte gelir. Cihaz müzik çalma elli saate kadar saglayacaktir. Cihaz çesitli ekonomik ödeme aylik altinda yayinlanan ve Nokia N8 firsatlar öde bekleniyor.

Baska bir çok popüler dizi is telefonlari yeniden tanimlamistir E dizisidir. Serisi altinda son zamanlarda baslatilan gadget E72. Cihaz zaman çok kisa bir süre içinde kendine bir yer yapti. Nokia E72 bazi son derece faydali ve kullanici dostu özellikleri ile doludur. Bu teknolojik açidan gelismis cep telefonu 114 x 59.5 x 10.1 mm ölçüm 128 gram agirliginda, cihaz bir QWERTY tus takimi, zaman haritalama odasi ve optik navigasyon tusu ile donatilmis olarak geliyor. Telefonun bir ilginç özelligi ücretsiz World Gezgini tesistir. Bu E72 kullanicilara ücretsiz olarak saglanan bir uygulamadir ve uluslararasi bir bakis açisi onlari bulmaktan önemli verileri ölçmeye yardimci olur yakisikli içinde önceden yüklenmis olarak geliyor. Bu dünya çapinda hava günlük güncelleme saglanmasi, Dünya saati hakkinda bilgi, dünya haritasi sematik temsili ve sürekli degisen döviz kurlari tam bir teshis içerir. Hayir merak ediyorum, sunan pek çok cazip özelliklere sahip, Nokia E72 firsatlar Ingiltere peynir ekmek gibi satiliyor aliyorsaniz.

Biz X serisi, piyasada dalgalar yaratiyor serisi altinda yayimlanan son aygit konusursak Nokia X2. Yeni uygulamalar ve oyunlar ile donatilmis, Nokia X2 Nokia evinden son hamlesi. Yakisikli cep telefonu meraklilari için farkli bir sey sunuyor ve Nokia X2 firsatlar müsterilerine son derece uygun bir fiyata bu gadget getirmek.

Nokia, son yillardir ve sunan en son araçlari ile mobil dünya iktidar olmustur kullanicilara en iyi sunmak için vaat ediyor.